Wpis z mikrobloga

Miraski, trochę reklama, ale w sumie, to jednak dla Was się przysłużę, bo jak będzie dużo wyświetleń, to zrobię srogie #rozdajo.

Recka AIAIAI Tracks, czyli słuchawek, które wyglądają, jakby je do Happy Meal dodawali. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Fotki wykonane trzydziestoparoletnim Heliosem 44-4, także dodatkowo mała zapowiedź jednego z następnych wpisów.

Ktoś pytał, to wołam @konto_urojone

#audioboners #audio #recenzja #technologia
  • 6
@iDaft: fajna recenzja :) Słuchawki też ciekawe względem pomysłu, designu i wygląda na to, że wykonania. Bardzo jestem ciekaw jak na brzmią w rzeczywistości, bo mimo Twojego opisu jakoś nie mam przekonania, że to może grać jakoś specjalnie dobrze :D

No ale ostatnie tego typu słuchawki faktycznie miałem na walkmanie ... :)

Swoją drogą ja tam lubię, jak słuchawki mnie izolują. Dokanałowe to ideał :D
@npsr: Dzięki. :) Zaktualizuję niedługo, bo będę mógł porównać 1:1 do KPP i może PX200, ale to nie jestem pewny na 100%.

Ja też lubię, jak izolują. Zwłaszcza Westone W20 z piankami Comply, ale to już hardkor - raz nawet mnie prawie pies w łydkę uwalił, jak biegałem, bo nie usłyszałem jak biegł i szczekał za mną. :P Tyle, że Tracksy dźwiękowo też są znacznie lepsze od IEMów w tej cenie,
@iDaft:
@npsr:
Ja sie do AIAIAI zrazilem przez ich douszne sluchawki, ktore poza tym, ze smiesznie wygladaly i mialy mocno zawyzona cene, nic szczegolnego nie oferowaly, wiec poczulem sie troche jakbym kupil sobie beatsy. Wstyd mi bylo do miasta wychodzic.

Tutaj pewnie zrobili to samo, co?
Generalnie to raczej firma bazujaca na klientach zainteresowanych nietypowym wygladem i traktujaca troche sprzet audio jak akcesoria do torebki, czy krawata.
@dzikireks: No jednak nie do końca, bardziej taką politykę przypisałbym do Denona, niżeli AIAIAI. Tracksy graja na dobrym poziomie, trochę cukierkowo, trochę badziewnie wyglądają, ale nie są złe.
@iDaft: ja nie twierdze, ze sa zle, ale ze AIAIAI oferuje przecietna jakosc dzwieku za ponadprzecietne pieniadze. Troche jakby sluchawki za 50 dolarow przepakowali w nowe cialko, pokolorowali i sprzedawali za 150 dolarow.