Wpis z mikrobloga

No elo. Dzisiaj tak dużo meczyków, i tak mało konkretnych.

Fnatic vs CW - wynik tak bardzo wiadomy, jeżeli wierzycie w cuda możecie rzucić centami w CW, bo z Fnatic i tak nagrody nie ma (no chyba że ktoś ufa im na tyle żeby rzucić 240 z 4 kont)

LGB vs Puta (pento?) - mecz niby 70/30 w stronę LGB, puta to pug jakichś duńców którzy chyba zapomnieli że TSM CW i Dignitas już swoje squady mają, ja skipuje, ale jeżeli ktoś czuje się na siłach oglądanie BO1 na Round of 16 to życzę miłej zabawy, bo procenty na LGB są całkiem całkiem.

Neophyte vs Flipside Tactics aka dAT team - in davcost i trust, mimo tego że BO1 to i tak bardziej ufam bondikowi aniżeli jakimś czechom czy innym czeczenom

Property vs FM (mix) - skipuje lub rzucę 2jką na FM, bo o ile Property to dla mnie niskie T2, o tyle ten mix to coś czego nawet nie znam i nie wiem co mogę się po tym meczu spodziewać.

Orbit vs Publicir.se - tak samo jak większość teamów t1, nie wiadomo co może się wydarzyć, skipuje bo mimo tego że gumę Orbit lubię, to nie chce poczuć gorzkiego smaku stracenia ponad 100 value bo poślizną się na zużytej prezerwatywie. No thx.

3DMAX vs BZSX - średnie t2 kontra mix ludzi którzy już nie raz pokazywali że mogą ścigać się z największymi chłopcami z najlepszych lig. Ode mnie mały bet na BZSX, chociaż nie polecam bo nie potrafię tego uzasadnić, ja rzucam tam 15 dolców (co dla mnie wielkim betem nie jest).

ex-ESC vs Na'Vi - i tutaj dochodzimy do betów które zaczynają być zabawne jak żaba wrzucona do blendera. Za męski narząd rozrodczy nie wiem jak ESC radzi sobie na Inferno, z drugiej strony wiem, że Na'Vi tak mocno ma gdzieś ESEA, że w sumie ten mecz to jedna wielka niewiadoma, jeżeli dołożymy do tego Dosy - to panie Boże czuwaj nad skinami ludzi którzy położyli bety na ten mecz. Ja skipuje ze względu na to że lubię mecze które nie trwają po 3 godziny na mapach BO1.

gPlay vs Fnatic - wczoraj podobało mi się to co robił gPlay z Envy, mam nadzieje że pokażą to samo, dlatego rzucam śmieciami za dolara żeby mieć motywacje obejrzeć ten mecz, bo inaczej by mi się nawet nie chciało, reszcie radze passować lub ICB na gPlay. ( ͡º ͜ʖ͡º)

mouz vs ex-ESC - Mecz na Overpassie, jednej z lepszych map dla ex-ESC, tutaj stawiam dychę bo chce obejrzeć jak ex-ESC poczynia progress w stosunku do tego co było dwa tygodnie temu, ogólnie nie polecam, mecz tylko dla ludzi z jajami ze stali.

JEŻELI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE BARDZO ROZBUDOWANE ANALIZY, DAJ PLUSA, POLECAM TAKŻE OBSERWOWAĆ NAJLEPSZY LEWACKI TAG NA WYKOPIE - #lewackiebety ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 29
  • Odpowiedz
@Aquiss: każdego dnia, ale nie dzisiaj, niewiększy potencjał na upset ma dzisiaj BZSX i Neophyte. Jeżeli czujesz się jak król i chcesz ryzykować to miłej zabawy ( )
  • Odpowiedz
@znudzonylewak: wiem ale wiem też że jest dużo gunwoburzy wokół nich teraz, zamiast siedzieć i grać to kombinują, zmieniają sponsorów itp. itd. ciężko wtedy o chłodną głowę. Wiem że przeciw Polakom się nie stawia, a na nich tym bardziej ale mam swój argument, myszy solidnie trenują w swoich niemieckich norkach. Liczę że pójdzie im dzisiaj nieźle. Chociaż ten nowy olofpass jest jeszcze trudniejszy niż stary imo.
  • Odpowiedz
@Brodal: A no, nowy Olofpass jest straszny, a co do stawiania przeciw polakom - robię to cyklicznie na drugi mecz pod rząd u Virtusów na lidze ESEA, jeszcze ani razu się nie przejechałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@znudzonylewak: wczoraj już nie zdążyłem, na inferno ładnie mi skiny wygrali i chciałem szybko betnąć na season na pente ale jakoś mi poblokowało boty i bet nie poszedł. A szkoda :D

No zobaczymy jak to będzie dzisiaj. Na razie i tak odbudowuje się po nie udanym asus rog więc skinów za dużo nie ma. Może jak mouz ugrają to będzie wreszcie czy betować :D
  • Odpowiedz
@znudzonylewak: Dzisiaj trobley ma nie grać, pewnie Nooky zagra za Niego, + Overpass najgorsza mapa Mouzy. Uważam za słuszne obstawienie EX ESCebulion. Od siebie jeżeli ugram 8 dolarów na lgb to te 8 leci na EX ESCebuliero
@Brodal: nie płacz po Mouzie, bo pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz