Wpis z mikrobloga

Pobawiłem się trochę w far Cry 4 z ustawieniami, wszystko na ultra + V-Sync z TXAA4 mam 44-50 ale już jak włączę TXAA2 to 50-60....SMAA stabilne 60 klatek

z 3 razy odpalałem i bawiłem się ustawieniami i za jednym razem, lekko gra oszalała, bo było albo 60 albo od razu spadało do stałych 30...pomagało tylko wyłączenie V-Sync. Ale jak już włączyłem znów grę, wszytko śmigało. I właśnie nie wiem na jakich ustawieniach sobie grać.

gram na nie kręconych i5 4690 + gtx 970

#pcmasterrace #gry #farcry4 #komputery #pc #fps

ps. #!$%@? #!$%@?, to chyba jakieś żarty #dolar zaczął spadać jak ja juz kompa kupiłem? czuję tu jakiś spisek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

taki screen strzeliłem, bez rewelacji ale jest :D
Hejtel - Pobawiłem się trochę w far Cry 4 z ustawieniami, wszystko na ultra + V-Sync ...

źródło: comment_6ndzOdsRC9YAn9VlfDeEozhqI8fGtuUi.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Hejtel: nie siedze mocno w kompach jakiś czas temu składałem sobie sprzęt do pracy w domu i bez monitora dawałem ok 4k i myślałem że mam potwora nie z tej ziemi. Widzę że u ciebie sama karta 1700 zł xD + 1000 zł za proca boje się zapytać ile na sprzęt wyłożyłeś :) ale ja nie o tym: posiadać taki kombajn i bawić się w ustawieniach żeby ładnie gra wyglądała
  • Odpowiedz
@plnk: to włączenie mfaa jakby sprawiło cuda, bo teraz już nie spada praktycznie poniżej 60, przy włączonym txaa2

z msaa2 mam 55-60
  • Odpowiedz
@Hejtel: nie gram w FC4, więc nie powiem Ci na przykładzie tej gry. W Watch_Dogs jak dla mnie jest lepiej, niż z txaa. Na pewno wszystko nie jest takie rozmazane. ;)
  • Odpowiedz