Wpis z mikrobloga

@laleczkaZsaskiej: jak nie masz cyckow to kiepsko idzie szukanie. koniec koncow sam korzystalem 2-3 razy zazwyczaj z grup emergency a dawalem nocleg ponad 40 grupom (najczescie 1-2os choc i nieraz 5-6 os na kilka dni). przereklamowane gowno :P jakby na zewnatrz bylo w okolicach 0 stopni to bym nawet nie pytal bo to akceptowalna dla mnie temperatura
@jablo: w sumie to w tej chwili jest jakieś -2, więc na okolice zera się łapię ;) Tyle że śniegu baardzo dużo ;P Niestety moja sytuacja mieszkaniowa nie pozwala mi na nocowanie kogokolwiek, ale życzę powodzenia w poszukiwaniach! :)
@jablo: Można spróbować:) Skoro mówisz że tolerujesz ciężkie warunki to podpowiem Ci że na centralnym, w samym sercu miasta, są miejsca otwarte całą dobę, tam mógłbyś się zahaczyć. Nie zaprowadzę Cie tam niestety, bo akurat na ten weekend wybywam z miasta :P Tylko że tam koczuje sporo bezdomnych, więc może Ci się to nie spodobać...
@jablo: Tutaj jeszcze tej zimy poniżej -10st temperatura nie spadła, więc aż tak źle chyba nie będzie ;) Polecam też na fejsbuku dołączyć do grup "Polacy w Sztokholmie" i "Polacker i Sverige", tam możesz popytać, ostatnio widziałem że ktoś komuś zaoferował tam pomoc w podobnej sytuacji :) Życzę powodzenia w poszukiwaniach i miłego zwiedzania! :)