Wpis z mikrobloga

#konsole #xbox360
Jak te wszystkie krzykacze mówią, że kompy lepsze, jak ja widzę: x360 kosztuje teraz koło 500 zł na allegro używane... A ja żeby pograć w cokolwiek podobnego graficznie muszę kupić nowego lapka za 2-3k albo blaszaka za 1-2k plus 500-600 W do rachunku za prąd...

Piszę tak szczerze bo nigdy nie miałem konsoli takiej, sam jestem dzieckiem steama. A lubie na padzie grać na kompie nawet.
Myślicie, że kupowanie takiej używki x360 za 500-700 zł na allegro (może nawet przerobionej?) jest spoko pomysł? Na pewno nie widzi mi się kupowanie nowych generacji... (boję się, że nie będę grał z braku czasu/ praca).
  • 6
@Primoza: Właśnie z takim myśleniem skłoniłem się na x360/ps3. Tym bardziej mam zajawkę na nie najnowsze tytuły po niedawnym romansie z nintendo ds. A i tak biorąc pod uwagę, że mam laptopy max 4gb ramu, procek i3 i zintegrowana grafika 4000 intela bodaj, to te gry z x360/ps3 są lepsze niż te co mogę odpalić na pc...
@alyvintage: W gruncie rzeczy konsole świetnie dają radę w tytułach exclusive. W zależności od upodobań - na ps3 exy nastawione są na rozgrywkę singleplayer - Uncharted, God of War, Heavy Rain czy The Last of Us. Na X360 stawia się raczej na rozgrywkę multiplayer - Halo, Gears of War, Titanfall i ścigałki Forza. Do multiplatform lepszy X. Exy za to na ps3 naprawdę dobre. Rzuć kostką ;)