Wpis z mikrobloga

Miraski! Była kiedyś taka seria o kierowcy mpk z jakiegoś miasta (Szczecina chyba?), który wrzucał jakieś opowiastki, komentarze i zdjęcia z pracy. Za przednią szybę wkładał jakiś karton z napisem, że to on aby inne Mirki mogły zagadać. Ktoś wie co się z tym gościem stało? Pamiętam, że nie tak dawno jeszcze regularnie gościł w gorących natomiast od jakiegoś czasu w ogóle nie widziałem jego wpisów.
  • 6
@ihaha: MrFafik zgłaszam się! Pozwolę sobie przeklejkę zrobić, bo ostatnio ktoś się już mnie pytał co ze mną.

"Na razie zastój. Jest wiele powodów dla których sobie odpuściłem. Głównym powodem jest to, że dostałem na stałe 75 (jak nie jesteś ze Szczecina to od razu mówię, że to bardzo ważna linia i nie ma na niej za długich przerw) i skupiam się mocno na punktualnej jeździe, co bardzo męczy i na
@MrFafik: dzięki za info :)! Twoje wpisy bardzo mi się podobały i umownie powiedzmy, że odczułem ich brak.

Powodzenia w życiu, żeby się lepiej układało, i jak najmilszych pasażerów - tag dodałem do obserwowanych, bo wcześniej czytałem bez konta a teraz nie mogłem nic znaleźć, bo popsute są tagi sprzed 1.01.2015.