Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: Co to za kraj w którym człowiek lęka się o własne życie? W którym nigdy się nie dowie czy jego czek ma pokrycie? Jak mam ufać narodowi co nie widząc zagrożenia ślepo wierzy Goldbergowi?
  • Odpowiedz
@Arveit:
@Kokon89:
@doenutt: moze spróbujcie za tydzień, malo plusikow wpadło. I jeśli mam byc szczery to nie widze tu nic złego. Niektóre arty są bardzo ładne, a moja dziewczyna jakos nie ma problemu z tym ze je sobie przeglądam. Troche mi was jednak szkoda panowie. #atencja sie nie zgadza, koledzy z osiedla pewnie was po ramieniu nie poklepią
  • Odpowiedz
@AnnuitCoeptis: no tak, zapomniałem, że na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami wszystko kręci się wokół atencji, a odmienne zdanie od ogółu jest traktowane jako zabieganie o nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arveit: no to jak masz taka slaba pamiec to przypomne jeszcze ze mozna zapytac grzeczniej. Nie kazdy chce wiedziec jakim ty to jestes wielce normalnym palladynem prawilnosci.

@doenutt: rozgrzeszam. Wybacz ze wolalem ale nie wyswietlaja mi sie paski pod avatarami na Androidzie i wzialem was za zorganizowana grupe przesmiewcza
  • Odpowiedz
ciekawi mnie, co czują #podludzie, którzy się spuszczają nad zwierzętami


@Arveit: chorobliwe interesowanie się cudzym życiem seksualnym to zboczenie psychiczne

aha no i to sugerowanie że jak ktoś tylko zauważy taki obrazek to stawia żagle na maszt i piąty bieg wrzuca... tak się skłąda, że osobiście znam kilka osób które się "tymi obrazkami" interesują i jakoś nie widzą w nich nic więcej jak ładnych obrazków...
  • Odpowiedz