Wpis z mikrobloga

Mircy z Lublina. Może ktoś się orientuje. W swoim biznesie potrzebuję co dzień robić wydruk w megawysokiej jakości laserem i to tak, że ma być każdy szczegół. Po prostu sprzedaję bardzo drobne gadżety w drobne w wzorki. Robię taki wydruk w Fabryce Kopii bo mogę bez przypału z Photoshopa plik u nich odpalić i wydrukują mi za grosze ilości 1-4 strony co dzień. I teraz moje pytanie. Czy istnieje jakieś inne miejsce w Lublinie które zrobi mi taką usługę? Czy jakieś drukarnie/agencje nie są za duże, żeby w ogóle coś takiego robić? Fajnie byłoby gdyby istniał taki zakład gdzieś w stronę Czechowa bardziej lub Felina....

#lublin #wydruki #pracbaza #grafika #dziwnyproblem
  • 2
@Dezywontariusz: Wszystko fajnie, ale właśnie chodzi mi o to, żebym mógł się przenieść w rejony miasta w które chciałbym się przenieść i nie musiał co dzień zasuwać do centrum żeby zrobić kilka kartek wydruku. Fabryka jest jak najbardziej ok, ale interesuje mnie czy analogiczną usługę wykonam gdzieś w jakiejś drukarni/agencji na dzielnicach oddalonych. Z grubsza takich do których przenosiny by mnie interesowały. Czyli czechów lub coś w stronę felina. Jak mam