Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie co do giełdy na Elizówce w niedziele, aby tam stanąć legalnie trzeba mieć działalność gospodarczą? Chce sprzedać kilka rzeczy które udało mi się nabyć w okazyjnie niskiej cenie.

#lublin #elizowka
  • 19
  • Odpowiedz
@iwieszOCB: Giełda jest jutro, wjazd samochodem to koszt 40zł, wiem że miejsca są rejestrowane/rezerowane, ale mogę chyba zająć dowolne miejsce które nie jest oznakowane jakimś numerem tak?
  • Odpowiedz
@PiotrokeJ: Jeśli chodzi o skarbówke to mówisz, że to twój sprzęt z domu i upierasz sie w tym do samego końca XD Odpuszczają zawsze
Co do miejsc. O 22 dziś można już wjechać. Głównie handlarze stoją ze szperą z niemiec.
I miejsca zajmują. Zależy od giełdy bo może być młyn, że rano nie wjedziesz a może być tak że ci sie uda. W sumie koniec miesiąca to chyba nie musisz sie
  • Odpowiedz
@PiotrokeJ: Już jest tam jeden czy dwóch z Chińskimi gównoledami. Daje gwarancje i można wymienić. Stoi od wschodu(orlena) na rogu przed pierwszą wiatą. Z żarówkami dobrze jest sie ustawić na początku (orlen) ostatecznie do połowy(dj z disco polo XD), dalej to już stoją same Janusze bhp/złom/narzędzia i Grażyny z rodzinkami tam nie chodzą. One sie trzymają tych pierwszych wiat z antykami, meblami, gratami etc.
  • Odpowiedz