Wpis z mikrobloga

  • 1
Praktyki swoją drogą będą. tylko chodzi mi głównie o wymogi przy egzaminie bo to ze zapłacę za kurs to nie znaczy ze zdam. Wiec pasuje się wiedzą i umiejętnościami wykazać. A bez zdania egzaminu nie ma praktyk.
  • Odpowiedz
@balbezaur: Takie bambaryły zdają (przychodzą czasem do nas za chlebem i robią próbki), że to jest śmiech na sali. Byle przesmarkać spoine i dostajesz papier. Uprawnienia nie gwarantują Ci roboty podobnie jak ich brak nie uniemożliwia Ci jej znalezienie (ja uprawnień jeszcze nie mam).
  • Odpowiedz
@balbezaur: no wiec tak zrobiłem próbkę tydzień przed egzaminem. W dniu egzaminu najpierw napisaliśmy test, koleś podczas tego egzaminu gdzieś sobie wyszedł ;p niektórym się trochę nie udało to poszli na do pytkę ale ogólnie wszyscy zdali, następnie przyszedł czas na łamanie próbki egzaminacyjnej niektórzy takie przyklejenia mieli że się w głowie nie mieści, no ale jak przyszło kasa jest ważniejsza... wszyscy dostali papier
  • Odpowiedz
@balbezaur: robisz kurs i pytasz tutaj ? odnieś się do literatury fachowej ... jaka różnica ? takich spawaczy przychodzi do mnie na pęczki na rozmowy

-właśnie zrobiłem kurs chce spawać
-ok jaka grupa materiałowa
-nie rozumiem pytania
-dziękuję do widzenia

Wybaczcie ale jeśli ktoś się nazywa spawaczem skończył kurs a nie wie co potrafi i jakie ma uprawnienia i do czego to jaki jest sens w ogóle zatrudniać taką osobę ?
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki wam Mirki :)
Bradzo pomocne informacje. Egzamin 14 lutego. Kurs ma zapewnić 100h zajęć praktycznych.
Także do dzieła!
  • Odpowiedz