Wpis z mikrobloga

@Pakq: to wersja turystyczna byla, bez kolby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OstatniWolnyLogin: tez tak uwazam - nie ma zabawy bez ryzyka hehe
@Kraker245: dlaczego zakladasz ze byla nielegalna? W tej czesci Albanii nie znaja takiego pojecia xD

A tak w ogole, to ciekawe ilu z tych plusujacych bylo w wojsku np, albo mieli stycznosc z bronia w prawdziwym swiecie, a nie tylko csgo
Bron to
  • Odpowiedz
A tak w ogole, to ciekawe ilu z tych plusujacych bylo w wojsku np, albo mieli stycznosc z bronia w prawdziwym swiecie, a nie tylko csgo

@Kusher: jak widzę to ciało nieskażone ćwiczeniami fizycznymi to mam wątpliwości czy ty byłeś na wfie w gimbazie, nie mówiąc już o wojksu
  • Odpowiedz
A tak w ogole, to ciekawe ilu z tych plusujacych bylo w wojsku np, albo mieli stycznosc z bronia w prawdziwym swiecie, a nie tylko csgo


@Kusher: co ma styczność z bronią do chęci niekarania za jej posiadanie i liberalizacji prawa?

Bron to nie zabawka cumple!

Broń to często przedłużenie penisa dużych chłopców tak jak samochody czy motocykle. Deal with it.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: ano to ze jak zobaczysz, przekonasz sie na zywo, jaka moc ma spluwa, a jednoczesnie widzisz ilu debili zyje na tym swiecie (o dzieki ci, internecie!) to sie dwa razy zastanowisz nad liberalizacja
  • Odpowiedz
@Kusher: Jestem za dostępem do broni ale nie dla durni, więc raczej Ty byś nie dostał. Pokazałeś to na zdjęciu na którym mierzysz z broni do kolegi. Plus alkohol na jednym zdjęciu, zajebiste połączenie kałach i alko, nie myślałem że ktoś swoją durnotą będzie się chwalił

  • Odpowiedz