Wpis z mikrobloga

#beka z wszystkich ludzi co obstawiają jakieś wydarzenia sportowe. Nie ma to jak przejebywać pół wypłaty. A co na to wasza mama? Hazard jeszcze nikogo nie wzbogacił a prowadzi tylko do tragedii.

Dzisiaj wygraliście 500zł a jutro #!$%@? 600zł. Taki jest hazard.

#bukmacherka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ethics
Pracuje w bukmacherce.Nie znam nikogo kto wyszedl jakkolwiek na plus xD jedni graja glupio,typowe gorace glowy,jedni trochr madrzej i nie dokladaja byle czego,mimo wszystko tez sa na minus.Tak jak do kasyna idzie sie przegrac tak i w bukmacherke bawi sie zeby przegrac :)
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: wychodzi ze masz słaba wiedzę mimo pracy w bukmacherce. oczywiście ze sa ludzie wygrywający, gdyby każdy przegrywał to buki by nie limitowali. Ja mam limit na każdym eurobuku i max co mogę zagrać to 20zl, wiec chyba bukmacherzy się boja skoro limituja. BTW sa gracze w Polsce zarabiajacy regularnie 500k+ zł rocznie od kilku lat. Ale fakt ze 95% przegrywa, 2-3% jest break even, 1-2% cos tam zarabia a
  • Odpowiedz
@ethics: dzieki hazardowi mogę studowiać dziennie nie chodząc do pracy, ufundował mi laptopa mogę sobie pozwolić na utrzymanie samochodu itd. To jest dla ludzi z chłodną głową a co najwazniejsze dla ludzi którzy znają się na temacie i orientują sie troche w sporcie.
  • Odpowiedz
@banglard00
Nie mowie ze nie wygrywaja,ale ze watpie aby ktos z graczy ktorzy przewijaja sie przez punkty w moim miescie byl na plusie.90% graczy to stali klienci i o nich jestem pewien ze nie sa na plus.to po pierwsze.po drugie to moze i sa tacy co zarabiaja kilkadziesiat tysiecy.moim zdaniem to nie sa ludzie przypadkowi no ale tego oczywiscie nie wiem.
Nie znam nikogo kto uklada sobie zycie za gre.
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: a to mówisz o naziemnych. Tam to pewnie 99% przegrywa. Z takimi marzami i podatkami to nie da się wygrać. Żaden topowy gracz tam nie gra bo słabe kursy a nawet jak cos się trafi to nie będzie szedł do stsu zagrać za kilkaset złotych gdzie na necie jego normalny bet zaczyna się od 1000 czy 2000 i to w euro.
  • Odpowiedz
@banglard00
Tu nawet nie chodzi o marze i podatki.Wiesz jak ktos gra za wiecej niz 500 zl to nie jest to niedzielny gracz.I widze ze kupony po 500/1000/5000 czy jak ostatnio u mnie 30 000 rzadko kiedy siadaja.
W internetowych z pewnoscia ludzie lepiej sobie radza ale tez i wiecej przegrywaja.
  • Odpowiedz