Wpis z mikrobloga

czy tylko na mnie #film Furia zrobił takie duże wrażenie? Naprawdę mocne kino wojenne, doskonały, trzymający w napięciu dramat. Po #interstellar 'Furia' to najlepszy film który tak bardzo zaangażował mnie w to co dzieje się na ekranie.
Rozmach całej produkcji, dynamika fabuły, realizm i pokazanie piekła jakim była II WŚ.
+genialna ścieżka dźwiękowa(zwłaszcza złowieszcza kompozycja podczas walki Furii z niemieckim Tygrysem) i motyw z utworu poniżej
9/10 #siekierates - prawilne opinie #muzyka #muzykafilmowa
SiekYersky - czy tylko na mnie #film Furia zrobił takie duże wrażenie? Naprawdę mocne...
  • 10
  • Odpowiedz
@SiekYersky: ja spodziewałem sie naprawde dobrego kina wojennego, ale powiem szczerze dla mnie to jakies oklepane było. Myślałem że to bedzie taki film pokroju szeregowca ryana, kompani braci czy nawet wroga u bram, furia nie jest jakimś złym filmem, ale wybitnym bym go nie nazwał co najwyżej przeciętnym. Ale to tylko moja skromna ocena.
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Jesteś trollem? Przecież porównywanie tego czegoś do "Szeregowca Ryana" powinno być karane publiczną chłostą. Banalna, nagięta do bólu historia, typowo amerykańska narracja (scena z granatami w środku czołgu), pociski smugowe, przerysowani bohaterowie i jeszcze kilka drobiazgów. To typowy film celowany w połykaczy popcornu, jeśli chodzi o samą drugą wojnę światową na ekranie to nic nie wnosi.
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Do momentu obrony tego czołgu był bdb, później mega naciągany, a te 2 granaty wrzucone do środka obok Brada, które nawet nie przybrudziły mu ubrania, nie mówiąc o jakiś rozerwaniach na strzępy, ośmieszyły ten film, ale i tak go wszystkim polecam, w natłoku chłamu warto go zobaczyć
  • Odpowiedz