Wpis z mikrobloga

@Nekron: Na głupie pytania odpowiadam innymi głupimi pytaniami. Jak poznasz swoją kobietę z którą będzie ci dobrze przez wiele lat to nastanie czas aby zalegalizować z nią związek chociażby ze względów podatkowych, prawnych, spadowych i dzieci.
@Bicik: Trzeba pamiętać, że im starszy wiek tym bardziej masz używany i zużyty towar na żonę. Jeśli was interesują rozwódki, matki z dziećmi, panny po wieloletnich związkach, panny co miały i po 50 partnerów seksualnych, panny po przejściach itp to możecie nawet i po 50tce się żenić.
@ggggunit: Super partia na żonę w wieku 30lat, 1 dziecko, kilka poważnych związków, wielu partnerów seksualnych, może i nawet po rozwodzie. Super naprawdę. Jak chcesz to możesz brać taki towar ja podziękuję. Wolę nowy samochód z salonu niż opierdziały przez wielu niemców stary opel.
@ethics: chodzi o to że jeżeli traktujesz kogoś jako 'towar na żonę' to tylko współczuć Twojej 'drugiej połówce' :D poza tym mówisz tak jakby małżeństwo z Tobą było wygraną na loterii... breaking news- nawet taki stary opel nie chciałby spędzić z Tobą reszty życia
@ggggunit: no pudło stara panno. Bo już jestem mężem pewnej niewiasty. Miała ona 22lata jak ją poznałem. Teraz ma 25lat i jest moją żoną. Jak pomyślę, że miałbym na starość szukać żony wsród tych wszystkich odpadów, które ktoś wyrzucił z domu albo wsród starych panien takich jak ty to mi się niedobrze robi.
Bo już jestem mężem pewnej niewiasty. Miała ona 22lata jak ją poznałem.


@ethics: piękna opowieść :D
patrząc przez pryzmat powyższej wypowiedzi- jeżeli tak szanujesz wszystkie kobiety to bardzo wartościowy z Ciebie człowiek! Naprawdę współczuję Twojej kobiecie bo nie zasługuje na takiego chama jak Ty.
edit: przeczytałam jeszcze raz Twoje odpowiedzi.. 'odpad' 'towar' ... co to #!$%@? jest?! Każdą napotkaną dziewczynę/kobietę tak nazywasz?
@ethics: Bliże prawdy jest określenie Twojego podejścia za głupie, pytanie po co się żenić do takich z pewnością nie należy. W związku liczy się szczęście dwojga ludzi, jeśli dla Ciebie szczęściem jest załatwienie formalne spraw majątkowych, spadkowych itp to gratuluję. To właśnie przez małżeństwa gównażerii wiele wartościowych kobiet jest określanych przez Ciebie jako zużyty "towar".
@wuju84: Tylko zakompleksieni ludzie obrażają się o takie kolokwializmy. Aha wuju ty się nie martw o małżeństwo. Jeszcze długo geje nie będą mogli brać małżeńst. Ciekawe tylko skoro dla ciebie nic ono nie znaczy to dlaczego tak walczycie o nie.
@ethics: Widać masz bardzo dużo kompleksów. Ja się wcale nie martwię, mam swoje zdanie temat na ten temat ale rozumiem że poziom Twojej inteligencji ogranicza Cię do dyskusji na poziomie ameby. Wiesz zamiast się żenić to wolę pobawić się z tymi, które Ty później określasz jako nowe z salonu. Nie zapominaj że ktoś mógł już być w tym salonie i napierdzieć Ci na te Twoje foteliki.
@wuju84: Oh wuju wuju kiedy ty się ustatkujesz? Co na to twoja matka? Jedyne co to się bawisz, zaliczasz. Obudzisz się z ręką w nocniku po 40tce. Kiedy ty będziesz szukał żony wśród rozwódek z dziećmi i zaczynał dopiero poważne życie ja już od dawna będę mieć rodzinę, dzieci i dom z ogrodem.