Wpis z mikrobloga

@Magik_Antonio: @franekfm twierdzi co innego.

@flejwaflejwaplejapleja: bzdura, nic takiego nie twierdzę!
Gość z PL przyszedł się zapytać czy jest możliwość. W zależności od uzyskanej odpowiedzi przedstawi on to na posiedzeniu PL i PL podejmie decyzje. Nie dorabiaj teorii z dupy.
Gdzie tu k… załatwianie spraw poza plecami członków partii, ##!$%@?.
  • Odpowiedz
@franekfm: mam dobry dzień, więc pouczę Cię myślenia i czytania ze zrozumieniem. Napisałaś, że #libertarianie negocjują z #knp odnośnie wystawienia wspólnego kandydata na prezydenta. Wystawienie wspólnego kandydata to bezsprzecznie współpraca. @Magik_Antonio dementuje tę informację i twierdzi, że nikt [z libertrian] nie chce współpracy z knp i takiej współpracy nie będzie. Wasze zdania są wobec siebie sprzeczne, co jest podkreślone przez wyraz szoku, oburzenia czy zdziwienia
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: gość z PL przychodzi do KNP i pyta czy jest szansa popracia dla ich kandydata. Niniejszym jest to rozpoczęcie negocjacji. To, że pytanie nie było "czy jesteśmy w stanie wystawić jednego kandydata" nie oznacza, że nie ma wątku negocjacyjnego. To, że pewna część PL o tym nie wiem to też nie znaczy, że PL nie rozmawia na ten temat z KNP.
Jedyne co mogę przyznać, że dość mętnie się
  • Odpowiedz
@franekfm: Zanim jeszcze otwarłem nagranie wiedziałem, że tylko jeden lolek mógłby być odpowiedzialny za tego rodzaju akcję - i nie pomyliłem się. Olędzki nie jest w PL żadną osobą decyzyjną, a to co zrobił i jego wypowiedzi świadczą jedynie o tym, że mu się pogorszyło między uszami. Nie jest uprawniony do negocjowania w czyimkolwiek imieniu.
  • Odpowiedz