Wpis z mikrobloga

@sirbober: Jeszcze mi jakis inny chinczyk spamuje, zebym zerknal na jego laptopa.

Dear friend, sorry again for the bothering.

Please ignore the message if you are not interested in any tablet at this moment.

.

We have new arrival Onda V919 3G Air Dual Boot with 64GB Storage.

It uses Insyde BIOS technology, free switch between Windows and Android by a bottom.

.

Go to this page to check more info:
@Kypy: @sirbober: kolega dobrze prawi, zamawialismy z tej samej promo, ja wzialem dwie sztuki na dwa rozne adresy w tym samym miescie i wszystko przeszlo bez dodatkowych wisienek. Co do tabletu to mam porownanie do jablka air, no i jesli chodzi o spasowanie elementow, jakosc wykonania to na prawde nie widze roznicy, poza cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) co wiecej x98 macie na wierzchu sloty na
@sirbober: @danku: Pobawilem sie nim.
Jakosc ekranu to dla mnie totalny szok. Wyglada przepieknie.
Wykonanie mega zajebiste, towar z wyzszej polki.
Na minus klawiaturka ktora jest w zestawie(mozna bylo dokupic) - klawiaturka jest bardzo dobrej jakosci, i bardzo fajnie sie na niej pisze, ale myslalem ze razem z tabletem beda tworzyc jakas pewna calosc.
Cla zaplacilem 212,53 zł.

Pod Windowsem bezposrednio w przegladarce odpalilem film na youtubie na full hd,
@Kypy: A no i pod androidem w ogoel mi sie nie podoba Launcher, czy jak to sie nazywa.
Nawet nie moge widgetu na tapete dodac. Nie podoba mi sie to rozwiazanie , ze nie ma listy aplikacji, tylko wszystko jest na pulpicie, jak w lenovo
@Kypy: ja tylko odpalilem andka aby zoabczyc jak to wyglada, i jest calkiem calkiem taki ajfonowaty styl tego launchera. musze sprawdzic tego youtuba. Faktycznie takze myslalem ze klawiatura bedzie sie "uzupelniac" z tym sprzetem, dzisiaj zamowilem jeszcze jakies etui za kilka dolanow. tak jak kiedys pisalem nie wiem jak z grami, z tego co widzialem to ludzie pykali w calkiem fajne gry typu cywilizacja, ja potrzebowalem sprzetu do czego innego. pzdr.