Wpis z mikrobloga

Właśnie jestem w szpitalu. Jako że moja mama tutaj pracuje, siedzę sobie w pokoju socjalnym. Zadzwonił telefon, akurat byłem tu sam. Odebrałem telefon i rzuciłem :


Kilka sekund ciszy i "yyyyy przepraszam, pomyłka". Na koniec rzuciłem tylko jeszcze "no elo" ( ͡ ͜ʖ ͡)
#heheszki #coolstory
  • 32
  • Odpowiedz
który nie wie że 90% takich wpisów można otagować #fajniebybylogdybymtaknaprawdezrobil


@RobertTyward: Na serio? przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałeś :) Czy ty na serio uważasz że ja każdy post i informację na wykopie traktuję jako prawdę absolutną której nie należy kwestionować? na serio myślisz że wierzę we wszystko na wykopie?
  • Odpowiedz
@opiekacz: Poza tym pisanie do nieznajomej ci osoby zaczynając od "ej stary" jest uważane za wysoce niekulturalne. Wódki z tobą nie piłem i nie jesteśmy na ty. Na "ej" to nawet tramwaj nie staje. Szkoda że nie wyniosłeś tego z domu. W życiu realnym tak samo postępujesz? spoufalasz się z każdym nieznajomym mówiąc do niego "ej stary"?
  • Odpowiedz
@sajs: Nie wiem kim jesteś, nie jesteśmy kolegami i to co ty (czyli osoba której nie znam i ona nie zna mnie w życiu realnym) o mnie myślisz mam naprawdę daleko w poważaniu :)

PS. Sorry pisze się przez dwa r.
  • Odpowiedz
  • 2
@Namarin: ale my nie rozmawiamy w zyciu realnym tylko na mirko i tutaj jestes przykry, idz na glowna czy cos, albo

  • Odpowiedz
@opiekacz:

1. To nie są obcęgi, to jest zdjęcie obcęg, widzisz różnicę?

2. Ty obcęgami wyjmujesz sobie kij z dupy?

3. Dzięki za radę ale kija w dupie nie mam więc co za tym idzie nie mam co wyjmować :)
  • Odpowiedz