Wpis z mikrobloga

@patryqo: Przyznaj sie lepiej ile już miałeś "prywatnych wiadomości" w stylu "ja i ziomeczki już jedziemy po ciebie / wiecie co z nim zrobić " itp :D
  • Odpowiedz
Ja bym powiedział inaczej: pod względem muzycznym rapsy są po prostu beznadziejne.* Jak można słuchać rapsow dla muzyki?!

Inna sprawa, że teksty są często w porządku i jak ktoś słucha tego gatunku dla tekstów, to w porządku. Jak ktoś słucha rapsów dla warstwy muzycznej to można taką osobę śmiało wyśmiać.

Tylko błagam, nie wyjeżdzajcie z tekstami, że ktoś tam ma jakiś np. dżezowy bicik. Zazwyczaj jazzu w takim czymś nie ma nic a nic, a jak jest to jakieś dwa akordy zasamplowane xD Prawda jest taka, że zazwyczaj elektronika jest bardzo uproszczona, czasem wręcz prymitywna i mało który producent ma jakieś wielkie muzyczne skille. Np. taki electro swing, lubię posłuchać, ale ludzie którzy to robią nie bardzo wiedzą co czynią i swingu to tam nie ma wcale, są proste rockowe rytmy 'na dwa' itd.

*Jest
  • Odpowiedz
@patryqo: Wow słuchasz Depeche Mode, taki klasyk, wow taka muzyka wow.

xD

Widzisz, ja na ten przykład nie zamykam się na żadną muzykę. Słucham zarówno Pink Floyd, Abraxas, Lacrimosa, lecz gdy jestem u kumpla który słucha rapu pytam się o kawałki które mi się podobają - dzięki temu wiem kto to Szuwar na przykład. Z amerykańskiego top 1 dla mnie to grupa AOTP. Poza tym lubię sobie posłuchać #synthpop
  • Odpowiedz
I jeszcze jedna uwaga: dużo osób tu gada, żeby nie szufladować itd. jednak każdy z nas na pewno to robi (ludzka natura). Jak nie po muzyce, to po czym innym i nie rozumiem czemu szufladkowanie ze względu na muzykę jest gorsze od szufladkowania ze względu na to, czy ktoś nosi garnitur od Armaniego, czy garnitur z jakiegoś świecącego gówna, jak na tym zdjęciu typka na wsi, które często przewija się pod #
  • Odpowiedz