Wpis z mikrobloga

@fervi: Since it takes the system some time to update, it will take a while until loyalty points will be displayed correctly for your account and loyalty highscores are working properly. We hope that everything will be ready in the course of the day.
@Rezix: Nie wiem, zobaczymy; ogólnie to było 1.5k osób na serwerze (niecałe), co mnie zdziwiło. Teraz jest niecałe 20k, a 12:40 to przecież czas szkoły

Niestety, Cipsoft się nie uczy na błędach, zrąbali druida (dodając mikstury), trochę zrąbali Paladyna (zabierając mu FACCowe runy), Knighta ulepszyli

Jak chcesz, mogę codziennie taki screen robić :P Chociaż przypuszczam, że skoro tyle serwerów pokazywało mniej niż 10 playerów, to raczej nie bug, a rzeczywistość
@Rezix: chodzi mi o Life Fluidy, Druid robił UH'y, sprzedawał, interes się kręcił
Dzisiaj UH'ów nikt nie używa praktycznie, Druid sobie walnie Iha, a idziesz do sklepu - life fluid, dziękuję

@cholernik: Mnie wkurza (może słusznie, może nie), że OTS'y są popularne, a raczej nie tyle co popularne, co zazwyczaj są klonem Real Tibii; żadnego pomysłu na mapę, nic - Pobierasz OTS, pobierasz Mapę RL, działa? Wydajesz, mnóstwo hajsuf

Pamiętam
@fervi: co za głupoty. To było albo po SS, albo musiały być jakieś mass kicki lub nieprzewidziany off. Teraz po 200-400 osób online, na najstarszych serwerach przekracza 600. To są stałe normy, odkąd pamiętam się nie zmienia.
@fervi: Czy ja wiem? UH'y to zawsze świetny sposób na hunty MAG-PAL. Jednak istotne jest to, że runy to już nie jest dobry sposób na zarobek, bo w tym samym czasie można iść na śmieszne WZ, czy jakieś inne taski i zdobyć 20 razy tyle pieniążków :p
@nadjowa: Nie wiem jak ty długo grasz w Tibię, ale jak ja grałem, to:
- Runy opłacało się robić
- Jak ktoś miał K seta to kolegom szczeny opadały
- Jak kiedyś na Guardii ktoś rzucił (przez przypadek) Fire Sworda i go wziąłem - i jak go zobaczyli goście w szkole, to szczeny poopadały
- Bohy kosztowały 70k wzwyż
- Nie było banków (tak, lipa)
- Na trade się stało, pisało
Kurczaki, tak słabo nie jest :-)

Pamiętam tę grę, jak brat zagrywał się do 3:00 nad ranem w gimbie, a teraz mówił, że dużo życia #!$%@?ł na tą grę :D A magiczne jest to, że nie wydał nawet 1 zł na nią :-) Miał nick "Antica Master" i jak można się domyślić to nawał na Antice, na początku był chyba w Venore i tam chciał się "przerejestrować" czy coś takiego, ale bracia
Xoniak - Kurczaki, tak słabo nie jest :-) 

Pamiętam tę grę, jak brat zagrywał się ...

źródło: comment_eONMdjEZznDwWGyFaGU9fXCi5GWj21kR.jpg

Pobierz