Wpis z mikrobloga

Mirasy, wrzucam kilka recept zaczerpniętych z reddita i stestowanych przeze mnie:
https://drive.google.com/file/d/0B6AHZ9YJ_EAQNGdRckwwTGNlVW8/view?usp=sharing

Cool Cherry Blast- orzeźwiający chłód połączony z nienaganną wiśnią/czereśnią. Smak bardzo mocno wyczuwalny, orzeźwiający. Przy dłuższym wapowaniu smak nie spłaszcza się.

W skali od 1-5: 3

Black Pom-Pom- ten liquid rozbestwił moje kupki smakowe, że po dłuższym nie vapowaniu go mój mózg krzyczy: "GDZIE JEST TO SMACZNE GÓWNO". Smak mocno owocowy, słodki, wyrazisty.
W skali od 1-5: 4,5

Flamingo- kiedy pufam sobie w piwnicy ten juice, wydaje mi się, że leżę na plaży na Bahmah, obok mnie spoczywa biuściasta blondyneczka, a ja mam wszystko głęboko w dupie. Genialne połączenie owoców i kokosa. Letniaczek pełną gębą.

W skali od 1-5: 4,5

Peachy-Dew- liquid zrobiony tylko po to żeby pozbyć się aromatu Mountain Dew. Nie zaskoczył mnie jakoś mocno. Dobrze wyczuwalna brzoskiwnia i lekko cytrusowy posmak.

W skali od 1-5: 3

Strawberry Gummy Bear- smak ciężki do opisania. Wyczuwalna truskawka oraz jakiś taki specyficzny posmak, co nie oznacza, że jest to zły liquid. Jest dobrą odskocznią. Liquid pozytywnie zaskakuje zapachem, jaki po sobie zostawia.

W skali od 1-5: 3,5

#epapieros #epapierosy #mojliquid
  • 1