Wpis z mikrobloga

moderatorzykochaniludzie.jpg ciąg dalszy.
Dostałem moją odpowiedź w sprawie shadowbana. Wygląda na to, że wystarczyło mi 12 plusów by się pozbyć shadowbana i wskoczyć na 12xxx miejsce w rankingu, najs. Osoba, która mi odpowiadała, mimo mojego nieumyślnego jadu odpowiedziała bardzo profesjonalnie, niestety oczywistości, że główna = nie ma shadowbana i czarne listy = jest shadowban.

Czyli nie dowiedziałem się niczego nowego. Jednak po wbiciu na profil zastałem dość ciekawą informację.

Wszystko wskazuje na to, że z moich pierwszych ~930 wpisów... zostały usunięte tagi. Wpisy dalej są tam w profilu i niby tagi jako hasze i po nich nazwy we wpisach są, ale jak sobie wklepię po autorze siebie na anime, mam dokładnie ZERO wpisów na tym tagu. I to okienko po prawej też pokazuje wyjątkowo mało wpisów. Tak samo kryptowaluty, dobrze że chociaż z #randomanimeshit mam parędziesiąt wpisów, ech. No nic, napisałem do moderacji, może coś naprawią (albo i nie), na szczęście wpisy są i są widoczne dla niezalogowanych. Tylko nie na tagach.

Tyyymczasem spadam i zostawiam Was z #rankokanzaki z #idolmaster z #pixiv. Dobranoooc~ ()
Pobierz j.....b - moderatorzykochaniludzie.jpg ciąg dalszy.
Dostałem moją odpowiedź w sprawi...
źródło: comment_a20tQdOdwE54RHL65aqVP8p6cTXpaMVm.jpg
  • 4