Wpis z mikrobloga

Mirki znacie jakieś sprawdzone i darmowe kasyna internetowe.
Godne polecenia?
Tzw że nie muszę nic wpłacać na początek, a przy odrobinie szczęścia mogę coś wygrać? Bo i tak nie mam już nic do stracenia. A muszę skołować prawie 1500 zł na szybko.
Chciałbym się w to pobawić, ale bez wkładu własnego.
Bo i tak grosza nie mam. A nóż szczęście mi dopisze.
Będę wdzięczny.
#hazard #jestemzdesperowany
  • 12
@bagno_zwyczajne: wziąłem już w pandamoney (tyłek mi uratowała) i teraz próbuje skołować kasę na jej spłatę. Dlatego pytam o te kasyna. Bo nie chciałbym się nadziać na pętle kredytową.
W Bocianie mi nie chcą dać chwilówki rozłożonej na raty (tak to bym płacił w ratach).
Eh chyba mi zostaje tylko sznur....
Bo mam nieudokumentowane dochody jedynie....
Jakbym miał sie wieszać za niespłacona chwilówkę to bym już nie żył z 3 razy, teraz trzymam sie zasady jak Cię nie stać na pożyczkę to nie pożyczaj. Nie wiem czy akurat w pandamoney tak jest ale jak naprawdę nie dasz rady skombinować kwoty na termin wpłać im chociaż czesc jak bedą sie sapać powiedz ze więcej narazie nie dasz rady w vivusie odpisują wpłacona kwotę mimo ze nic o tym nie
@OstatniWolnyLogin: weź goń się człowieku tyś trolla chyba nie widział
@areczkie: wiesz nie każdy nie ma honoru, żeby znieść ze ma jakiekolwiek długi. Będę próbował się z tego jakoś wykaraskać (innego wyjścia już niestety nie mam). Ale nie wiem co z tego wyjdzie.
Szkoda ze nie mam jak niektórzy normalniej rodziny na którą mogę liczyć.
Jak im pomóc to już w tej chwili, a jak mi się noga podwinęła. To