Wpis z mikrobloga

Mecz:
dAT vs x6tence
bo3
online

Skład Drużyn:
dAT: bondik, WorldEdit, B1ad3, markeloff, s1mple
X6tence: MusambaN1, Kairi, loWel, FlipiN, drifking

A więc następne mecze są bardzo dużym ryzykiem. x6tence było bliskie zwycięstwa z Titan, ale to tylko dlatego, iż Titan pozwoliło na bardzo dużo dla hiszpanów. Jest wiele opinii, iż x6tence było odpalone, ale musimy odrzucić te domysły przy obstawianiu. Z drugiej strony, nie wiadomo jak zaprezentuje się dAT w nowym składzie, czy ich zgranie jest na tyle wystarczające, by pokonać x6tence, bo niewątpliwie, dAT ma dobrych graczy pod względem indywidualnych umiejętności.

Mój typ: x6tence, ale zapamiętajcie, że te mecze to mimo wszystko duże ryzyko i trzeba będzie pogodzić się nie tylko ze stresem, ale z możliwymi stratami.

Jeśli chcecie sami analizować, zapraszam:
[Reddit]( http://www.reddit.com/r/CSGOBetting)
A w szczególności /u/Gut_Feeler oraz jego arkusz z typami
csgobetting.guru
Oraz wujka google w celu dogłębniejszych analiz (forma drużyn, forma pojedynczych graczy, historia meczy) :)
#csgolounge #analizailopana
  • 2
@xvlk: tak, jest 'wspaniała', jestem tego świadom, natomiast nie musisz jej brać nawet do serca, ba, możesz nawet dać #czarnolisto, jeśli ta pseudoanaliza komuś ma to pomóc, to fajnie.
Na początku robiłem to dla siebie, nie dzieliłem się tym na mirko, ale czemu miałbym wszystko dla siebie zatrzymywać? Jak widzisz są ludzie, którym to pomaga. Ale przyjmuję twój głos krytyki i domyślam się, że mam robić dogłębniejsze analizy oraz pisać