Wpis z mikrobloga

@Zarys: @slawen wywali kasę na kupony, zamówi i zrobią mu anulację to się chłopak przekona, że nie przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) kasa z zamówień wróci, za kupony już nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aro84: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie stracę parę groszy, jest to warte ryzyka. Niestety akcję z kuponami przespałem.
@slawen: tutaj nie będzie szampana. Chińczyki głupie nie są. Przespałeś chyba też pierwszą akcję z kuponami i jej finał. Poczekaj do wtorku-środy, a zobaczysz ile będzie wpisów pod #dhgatecwel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aro84: @slawen: final poprzedniej aukcji był taki, ze zamówiłem 30 rzeczy z czego w ostatni dzień chyba z 5-6 kuponow poszło i nie było problemu z anulacją zamówień. Może być więc dobrze. Chińczyki głupie nie są i wiedzą co się wyprawia i nie jestem już do końca przekonany czy im to cebula, aż tak bardzo przeszkadza.
@R4z3l: bo później zamówienia rozłożyły się w czasie, a te z weekendu z pierwszej akcji z kuponami zostały hurtowo anulowane. Teraz kupony mają krótszy okres ważności i ciężko to rozłożyć w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)