Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki
Niedługi czas temu dzięki temu wpisowi dostałam się na główną z liczbą plusów sięgającą prawie 2200. Dziś kolega o którym mowa we wpisie, poprosił mnie (ładnie ujmując) o usunięcie wpisu. Nie zrobiło mi to problemu, więc wysłuchałam jego prośby okraszonej dużą ilością komplementów. Jestem z osób, które nie lubią sprawiać przykrości innym, liczba plusów (choć to bardzo miłe, że takie duże grono odbiorców pomyślała tak samo, jak ja) nie ma dla mnie aż takiego znaczenia, więc wpis zniknął.
Sprawa wygląda tak, iż mój kolega informuje mnie, że jego prawnik generalnie o wszystkim już wie, i że ogólnie będę miała z tego tytułu kłopoty "do usranej śmierci".
Nie było w tym wpisie ani danych osobowych, ani nikt nie wie na jakiej uczelni chłopak studiuje, toteż nie widzę powodów do żadnych wyrzutów sumienia (widzę jedynie do śmiechu).
Do sedna: zawsze, ale to zawsze zamierzam wyrażać swoje opinie w sposób cywilizowany i kulturalny (to miało miejsce równiez w tym przypadku - chyba, że poziom rozmowy wskazuje na paplaninę podwórkową) nie podając szczegółów, danych ani jakichkolwiek cech charakterystycznych, które mogłyby zdemaskować osobę, której dotyczy sprawa. Bo przecież każdy ma szansę na poprawę, prawda?
A Wy co o tym myślicie?
#oswiadczenie #pytanie #bocieodpowiedz
C.....1 - Witajcie Mirki
Niedługi czas temu dzięki temu wpisowi dostałam się na głów...

źródło: comment_ttfjRJznD9ctkaCnP1ObTwkjlAFehN7N.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: że tak powiem

zlikwidować socjal

Burak i cebula w jednym, olej to, nic Ci nie może zrobić, żadnych danych osobowych nie ma, ani Twoich ani jego, nikt nie skojarzy, o ile nei zna Was oboje osobiście :P Ja bym miał #!$%@? nawet na prośbę usunięcia wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: ja bym go napiętnował, bo jest zdolny do pracy a siedzi na dupie czyli okrada między innymi mnie gdyż to z moich pieniędzy idzie ten socjal dla niego. ciekaw jestem czy tego typu przypadki można gdzieś zgłosić. also, twoja historia jest nawet jako obrazek na kwejku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arveit: Nigdy w życiu nie miałam takiej ilości plusów pod wpisem (co - przyznam szczerze- miłe było) ale jak wspomniałam - szanuję go za tę zaradność jaką widziałam w nim wcześniej, więc to nie był dla mnie żaden problem. Niemniej jednak stwierdziłam, że wyjaśnienie jest tu bardzo na miejscu.
  • Odpowiedz
@Krzyswiel: Dziękuję. Nie spodziewałam się, niemniej jednak w swoim wpisie widzę uniwersalną prawdę na temat dużej ilości Polaków (podkreślam, dużej a nie "wszystkich" bo Polacy to również wspaniali ludzie, przekonałam się o tym wielokrotnie). Także miło mi, że sporo osób myśli tak, jak ja.
  • Odpowiedz
@czup: To raczej nie przejdzie, bo skoro dali mu ten socjal to znaczy że jakoś musiał udokumentować, że ma do niego prawo. Nawet jak by pod ZUS podjechał najnowszą beemką i pokazał pani z okienka najlepszego Rolexa to nie widzę tutaj żadnych podstaw do tego o czym mówisz
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: moim zdaniem niepotrzebnie usuwałaś tamten wpis. Zrodziło się w tym wpisie wiele fajnych tematów, mnóstwo ludzi pokazało też swoje oblicze jak to solidaryzują się ze złodziejem. Jeżeli miałaś jakiekolwiek skrupuły, żeby go #!$%@?ć, to mam nadzieje, że je straciłaś.
  • Odpowiedz