Wpis z mikrobloga

Mój stary to miłośnik zegarków...

Sądząc po częstości ich kupowania (to drugi po chińskim Parnisie Portuguese w dwóch miesiącach) jest całkiem możliwe, że mój syn będzie tak o mnie pisał na mirko.

Dzisiaj doszedł do mnie z Hong Kongu (sklep dutyfreeisland.com, polecam, Testoviron) #citizen #nighthawk w wersji ze stalową bransoletą. Oprócz tego tego samego dnia pojawił się u mnie skórzany pasek do zegarka z #pattini (polski produkt wysokiej jakości, też polecam).

Zegarek z systemem Eco Drive, czyli ładowany światłem słonecznym, świecące w ciemności wskazówki oraz ten wygląd... Jak przyodzieję go w skórzany pasek to będzie prawdziwy #watchboners.

Trochę się bałem, że mi na granicy VAT i cło dorzucą, ale obyło się bez tego :-)

#zegarek #zegarki
cofko - Mój stary to miłośnik zegarków... 

Sądząc po częstości ich kupowania (to dru...

źródło: comment_l9aJsieZjuM3rl51DGLZwW9RZeKYtIl2.jpg

Pobierz
  • 23
via Android
  • 1
@diabeu255: nadany 14 stycznia, wyleciał z Hong Kongu 19, 21 stycznia już był na rozdzielni w Warszawie i dzisiaj miałem w Białymstoku awizo.

Zapakowany w woreczek, bez pudełka. Jest opcja wysłania z pudełkiem, ale parę dolarów więcej i ponoć większe ryzyko dostania podatku i cła.
@cofko: a poleciłbys coś do 400zł? Zegarek jest mi potrzebny do tego żeby wiedzieć która godzina. I żebym się go nie wstydził (żadne gieszoki ani kalkulatry nie wchodzą w grę) Może być z zagramanicy. I żeby nie przemiękał w małej wodzie