Wpis z mikrobloga

@me_how: Widzisz zdjęcie jabłka i napisałeś "o diecie to ty zielonego pojęcia nie masz" i zero informacji co jest złego w jabłku. Zadaje ci potem pytanie czy nie można jeść jabłek i znowu nie odpowiadasz na pytanie tylko stosujesz przezwiska. W kolejnym wpisie znowu mnie przezywasz. Nigdzie nie napisałeś niczego merytorycznego, w każdym miejscu tylko mnie wyzywałeś.
@FotoDieta: na redukcji owoce nie sa wskazane to 1, maja w sobie za duzo cukrów prostych, jedynie mozna je zjesc do sniadania, gdzie organizm porzebuje duzej dawki węglowodanów abyśmy mogli zacząc pracować. jezeli nie zjadles jakiegos owocu w pierwszym posilku to smialo mozesz go zjesc w II,ale nie tak jak tutaj masz same jabłko. II sniadanie powinno sie skladac tak samo jak pierwszy najwazniejszy posilek z weglowodanow (ale mozemy zmniejszyc je
@izeuszka: wskaż mi takie tradycyjne posiłki w jakiejkolwiek kulturze, które odpowiadają twoim ustaleniom w końcu skoro "tak należy jeść" to ludzie jedli w ten sposób od lat i nie byli grubi