Wpis z mikrobloga

@8Dawid88: Nie wiem czy oglądasz każde spotkanie, czy w ogóle oglądasz. Nie każde spotkanie jest słabe. Z dwa - trzy takie były, w pozostałych dużo ciekawych zagrań, strzałów i ogólnie gry.
@8Dawid88: @dajming: Ja Ci powiem, że w sumie to nie oglądam PNA dla urody meczów, tylko dla radości. Ci ludzie grają na jakimś małym stadionie pośrodku dżungli, na jakimś klepisku albo całkowicie przemokłej murawie. Grają za jakieś psie pieniądze, grają dla krajów, które de facto nie istnieją. Grają piach. Ale ich cieszy każde zagranie, każda bramka, każda sytuacja. To jest piękne w tym pucharze - ogólnosportowa radocha.
@Namib: Ja tak samo. Zawsze uwielbiam patrzeć na radość zawodników z bramki, na ludzi na trybunach którzy bawią się wspólnie.
Ten turniej pokazuje, że ludzie nawet w biednych krajach mogą czerpać radość z tego co robią.
Jak ktoś chce oglądać piękne piłkę to niech włączy Bundeslige.
@dajming: Z niskimi wynikami mam rację- na 12 meczów było 5 remisów 1-1 i dwa 0:0. Także ponad połowa. I tylko raz padło więcej niż trzy gole w meczu. Jak dla mnie nudy i słabizna, ale kto co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)