Wpis z mikrobloga

@Paletka: Runan jest stratą slotu na inny item który mogłby wnieść więcej do dmg i bulida postaci. Możesz się nim bawić na normalach i aramach w innym przypadku strata miejsca i hajsu
@coolface: W sumie to nie gram duzo ADC, raczej mid kub top. Dzisiaj zagralem Sivir (od zawsze byla lepsza niz kalista jinx czy inny syf ktory dodali) no i 14/1 weszlo na rankedzie
@Paletka: ale co ty pan pieprzysz, sivir to ma tylko pokazny base dmg i krociutki boost do attacks speeda, poza tym to zwykly, niczym nie wyrozniajacy sie adc, ktory nic poza auto atakami do teamfightu nie wnosi. Nie ma poza tym zadnej realnej ucieczki (ult rzadko przydaje sie w sytuacjach rzeczywiscie takowej wymagajacych, zreszta to tylko movement speed), pierwszy lepszy anticarry ja zje na combo. Ona jest ok tylko jak wygra
@Prawilniak: ostatnio z jedynie hurricanem, ie i lw wleciala pierwsza kalistowa penta, wiec raczej ok jak dla mnie, aczkolwiek buildow wyprobowalem ok 8 (nie gram juz innymi postaciami, zakochalem sie w kaliscie i ja spamie na teambuilderach :D) i najlepiej dzialal doran->pd(choc pewnie dla wiekszosci bedzie to shiv, ale ja nie trawie tego itemu i zawsze wole te 300 doplacic, ot takie zwyrodnienie)->berserkery->sam bf sword->botrk->lw->bt->wedle uznania ie albo scimitar. Niesamowicie progresywny
@Choir: Kalista jedyne co moze dac w tf to tylko bol dupy wszystkim, ze nic nie zrobila tylko uciekla. Jesli uwazadz Sivir za slabego Adc, to Twoje zdanie, ja sadze inaczej i jestem w stanie udowodnic ze sivir jest o wiele lepsza niz Kalista, Jinx czy Draven.
@pan_japk0: ale ty nigdy nie dyskutowales, challengerze. wyskoczyles z japa dzieciaczku, bo stwierdzilem fakt, ze twoja ulubiona postac jest slabiutka. Nie obrazaj dyskutantow w tym temacie, nazywajac to przekonywaniem. ;)
@Choir: nigdy nie gralem Sivir, nawet nie mam jej kupionej mimo że kosztuje 450ip. Twój argument jest inwalidą. zachowaj ekspercki ton i mędrkowanie dla tematów, na których naprawdę się znasz, a nie "wydaje ci się". drugi raz sugeruje żebyś powiedział z której ligi wyciagnales swoją obserwacje - dalej bezskutecznie.
@pan_japk0: nie widzialem pytania, widzialem wyzywanie od silverow i goldow na poziomie gimnazjalisty, wiec olalem cieplym moczem. Nie widze przyjemnosci w dyskutowaniu z grafomanem, ktory nie podal JEDNEGO argumentu, nie ma nawet - jak sie okazuje - tej postaci, a pieprzy byle pieprzyc.

Wobec tego z platyny wyciagnalem takie wnioski:
- q z mocnym base dmg, ale ktore leci wolno i latwo je ominac
- trzy skaczace autoataki z obnizonym dmg
@Choir: to teraz uwaga - gram supportami od 4 lat, od 3 lat w wysokim mmr (diament, master, challenger). Nowosezonowe placementy zagrałem z praktycznie samymi masterami i challengerami i wiesz co? Przez ostatnie 100 meczów widziałem Dravena raptem kilka razy, a Sivir jest wybierana częściej niż myślisz (myślę że 2/10 spokojnie). Stwierdzam że nigdy nie widziałeś dobrej Sivir. Nie jest może tier1, ale NA STO PROCENT NIE JEST WYŻEJ NIŻ #
@pan_japk0: >jestem topperem, wiec wypowiem sie o junglerach, bo czesto ostatnio jednego wybierajo xD no pls, kto teraz wlacza ekspercki ton o postaci, ktora - przypominam - NIGDY NIE GRAL.

- wszystko jest dobre jak sie rzuca superumiejetnie, idealnie trafi i najlepiej, zeby ktos mial akurat tyle zycia, ile uderzy
- tak strasznie oraja bez % dmg, chyba na team z 5 jannami
- tak, ciezko, uzyjesz to np na stuna
@Choir: Nie zgodzę się z Toba, mana z E nie raz pozwolila mi zabic bo akurat weszla mana na Q. Co do drsvena, gralem akurat wczoraj na dravena i nie potrafil nawet farmic ze mna na lini. Nie uwazam ze Draven jest slabym adc, tylko ze jest gorszy od Sivir (Choc dravenem zrobilem swoja 1 pente). Moze i masz racje ze R jest do uciekania albo zabijania niedobitkow, ale o to
@Choir: stary ale wiesz że supporty są cały czas z ADC na linii? a potem w midgamie też? i w late - eureka - też? i muszę znać każdy detal mojego carry, to nie jest tak jak na srebrze że biorę Sonę i hehe szczelam mocami tylko naprawdę współpracuje z moich carry. nie gram w ogóle żadnymi adc na rankedach, ale jak gralem ostatnio z bratem jego plejsmenty na goldzie to
@Paletka: ulti dravena jest do dobijania niedobitków, Sivir jest do disengagowania i engagowania (calym teamem). Draven robi wiekszy dmg niż Sivir ale ma sporo mniejsza elastyczność i możliwości (poza tym jest zbyt przewidywalny - topory - żeby sprawdzić się w wyższych ligach)
@pan_japk0: jezu, jaki ty jestes #!$%@? z tym swoim poczuciem wyzszosci xD jakos nie wierze w to twoje high elo, bo takie #!$%@? o jakims srebrze jest domena low goldow, panie eBay :)

Czytanie ze zrozumieniem - sivir ma tyljo flat DMG, nie ma procentowek, wiec nigdy nie uznam jej w za cos orajacego team przeciwnika, ktory umie sie zbudowac.

Hehe no to u ciebie to faktycznie korea prawdziwa hehe, ja