Wpis z mikrobloga

Dokopałem się do starych komentarzy @Piotszak i jestem mile zaskoczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się jak bardzo trzeba mieć #!$%@? w głowie (Pozytywnie), żeby coś takiego wymyślić xD

a nikt nie pomyslal ze mogl byc gosc np. poszukiwany, albo mogl miec przy sobie 50g zioła? Albo np. mógł robić napad gdzieś niedaleko i wpadł po ciacho. Albo mógł też mieć w samochodzie broń, albo trupa? Albo mógł być przemytnikiem i mieć w samochodzie narkotyki i bomby? Albo mógł być chory psychicznie? Albo bogaty? Albo to ciastko miało w sobie karte pamięci z ściśle tajnym programem, i dlatego je zjadł? A może te 500zł miały na sobie trującą farbę, i psiarskie by się otruły? Albo mógł być zbiegiem po operacji plastycznej? Przecież to wszystko jest logiczne. On pewnie teraz siedzi w tajnej bazie CIA i jest torturowany przez amerykańców (jak wiemy w Polsce jest tajna baza CIA w której jest torturowany m.in. Bin Laden. I są na to dowody) Ogółnie to Polska jest waznym krajem dla Stanów, bo mamy różne wtyki w rządzie. CIA nami kontroluje. CIA I USA. Myślicie że dlaczego jeszcze istniejemy? Tajne bazy CIA w Polsce. Myślę że KGB też istnieje, w końcu nic nie dzieje się bez przyczyny. Myślicie że w Strefie 51 nadal trzymają kosmitów? Głupoty. To byłoby niebezpieczne. Kosmici zostali przeniesieni do tajnych baz wojskowych USA w Polsce, podziemnymi tunelami. Te tunele łączą Rosję, Polskę i USA. Myślicie że Putin przypadkowo został prezydentem Rosji? Putin i Obama mają u nas wtyki. Myślicie że dlaczego właśnie u nas znajdują się tajne bazy wojskowe, CIA i KGB? Jesteśmy na celowniku. Czasem lepiej nie znać prawdy. Mam nadzieję, że otworzyłem wam oczy. Putin i Obama to Iluminaci. Apropo iluminatów to wiedzieliście, że oni istnieją od początku ziemi? Tajne dokumenty przekazywane z pokolenia na pokolenie od Początku są trzymane w specjalnej kapsule. Te dokumenty mówią m.in. o końcu świata, czy lądowaniu kosmitów którzy pomagali Majom. To wszystko jest logiczne. Wystarczy otworzyć oczy. Niestety ma szarzy obywatele nie mamy szans bycia Illimunati. Dodam jeszcze ze owa kapsuła jest niezniszczalna dlatego właśnie przetrwała miliardy lat. A myślicie że dinozaury wygineły przez meteoryt? Głupoty. Wtedy wybuchła wojna nuklearna, która wymknęła się spod kontroli. Teraz nad tym pieczę sprawują Illuminaci, dlatego nie wierzę, że wybuchnie wojna nuklearna. III wojny nie wykluczam, bo to na rękę Illuminatom. Chociaż też nie do końca, bo wtedy musieliby od nowa tworzyć swoje interesy. Illuminaci przeżyją koniec świata. Oni być może mają specjalną miksturę gwarantującą długowieczność. Ale nie nieśmiertelność. Mogą żyć maksymalnie 450 lat. Putinowi zostało 60 lat.


Wszystkie takie komentarze macie TUTAJ. Zachęcam do poczytania, bo można się nieźle pośmiać :)


| ##!$%@? | #illuminati | #piotszak |
2.....5 - Dokopałem się do starych komentarzy @Piotszak i jestem mile zaskoczony ( ͡°...

źródło: comment_6iLas61pfzUPKDt9HCNkTGVUyLdoT8cI.jpg

Pobierz
  • 1