Wpis z mikrobloga

@kropkoprzecinek: nie odnotowałem. Tylko ze 3 z tych wszystkich tutaj wstawianych są coś warte w sensie, ze naprawde ladne, ale i tak nie maja startu. Oczywiscie nalezy pamietac o gustach.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: widziałem inne zdjęcia i wygląda równie słabo. Może być przeciętna a nie ładna. Ma kwadratową twarz i mało symetryczną, cienkie usta. Może jak ją umalują to dobrze wygląda, na zdjęciach z meczy jest taka sobie, nie wyróżnia się niczym. To moja ocena :)
@szarszun: nie twierdze, że jest brzydka a na pewno nie jakoś strasznie, ale ładna to ona też nie jest. Jakby postawić ją obok Natalie
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: widziałem inne zdjęcia i wygląda równie słabo. Może być przeciętna a nie ładna. Ma kwadratową twarz i mało symetryczną, cienkie usta. Może jak ją umalują to dobrze wygląda, na zdjęciach z meczy jest taka sobie, nie wyróżnia się niczym. To moja ocena :)

Spoko. Każdy ma tam troche inny gust, mi z tych wszytskich zdjęc po prostu najbardziej podoba się Brinker, niemniej wiem, że wśród ogółu mężczyzn większe powodzenie
  • Odpowiedz
właśnie takie z małymi ustami, a nie takimi przyssawkami jak angelina jolie


@chanelzeg: nie popadajmy w skrajność, może mieć ładne średniej wielkości usta ale nie cienkie jak u faceta :/ Ja tam za żadną z powyżej wymienionych nie szaleje.
  • Odpowiedz