Wpis z mikrobloga

Mireczki spod #leagueoflegends i nie tylko, sprawa jest!
Potrzebuje pomocy w wyborze imienia dla tego dżentelmena.

Twitch czy Lucian?

Jest to labik po testach labolatoryjnych wywołujących agresję i depresję. Jest po kastracji i ma autyzm. Jak do niego mówię, to kiwa głową, więc chyba rozumie. Ogólnie jest uprzejmy ()

#szczur #szczury #szczurymegsona #smiesznypiesek
Pobierz megson91 - Mireczki spod #leagueoflegends i nie tylko, sprawa jest!
Potrzebuje pomoc...
źródło: comment_3i85m7mUDvIaQ8TDkjCkMBpAn0AzEs6t.jpg
  • 34
@megson91: brzmi tragicznie. Ciekawe czy doświadczenia miały cel warty cierpień tego zwierzaka. Takie testy to dla mnie ostateczność. Ale czasem uzasadniona.

Imię dla szczura... Może Remy, z filmu Ratatuj? Ten szczur dobrze skończył ;-)
@arrowman: na pewno nie były tego warte, bo badania przeprowadzane na zwierzętach zgadzają się tylko w 5% jeśli chodzi o poźniejsze przełożenie tych wyników na ludzi. Po wyciągnięciu z laba, potrafiły godzinami siedzieć przerażone, nastroszone w kącie klatki i z tego strachu żaden nawet nie drgną. A na ręce do łokcia rzucały się jak piranie kiedy wyczują krew, zero litości, kilkucentymetrowe głebokie rozcięcia...
@megson91: A czego dotyczyły testy? Skoro to takie bezsensowne, mało efektywne to na co im te badania? 5% to strasznie mało, takie badania to raczej są warte wrzucenia do smietnika, chyba, że się by je wykonywało na może jakiś milionach szczurów. Jaka więc jest opłacalnośc takich badań? Chyba, że chodzi o badania dla badań, byle by dostac kasę na ich prowadzenie...
A kogo tak pogryzły?
@arrowman: były to testy labolatoryjne mające na nich wywołać depresję i agresję, więcej na ich temat nie wiemy. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze... Dofinansowania do badań, widocznie labolatorium nie miało mądrzejszego pomysłu na ich temat i cel...
Wolontariuszy Vivy Gryzonie, którzy zajmowali się nimi od czasu wyciągnięcia ich z laba. Sama również jestem tu wolontariuszką. Bardzo dobry wynik przyniosła u nich kastracja. Ale na przykładzie mojego