Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki i Cumple. Dawno nie było konkursu wiec czas na pierwszy noworoczny PATRIOTYCZNY konkurs z Polskimi zdrapkami! Także jeśli planujesz kupno domu, auta lub kase na karnet na siłownie po to aby realizować z @kamdz noworocznne postanowienia to ten konkurs jest dla ciebie. Mam 10 zdrapek. 5 z nich przeznaczę dla 5 osób które zaplusujo ten wpis a 4 przeznaczę dla 4 osób które obserwujo mój profil i jedną za najlepszy żart w komentarzach (ten najbardziej zaplusowany) może być kopiuj i wklej z google ale żeby było śmiesznie :D (można wziąć udział we wszystkich konkursach, nagrody się kumulujo! Wyniki konkursu będą o 00:00 w nocy polskiego czasu pod warunkiem że będzie minimum 500 plusów. Jeśli nie będzie, cała kasa dla mnie. UWAGA NAGRODY ZE ZDRAPEK MOŻNA ODEBRAĆ OSOBIŚCIE W KRAKOWIE LUB PRZELEW NA KONTO. #rozdajo #konkurs #glupiewykopowezabawy #rozdajozadarmo #zdrapki #bart88ukstyle #cebuladeals @powodzenia wszystkim! wołam @MasterSoundBlaster bo sie nie mógł doczekać !
bart88uk - Mirki, Mirabelki i Cumple. Dawno nie było konkursu wiec czas na pierwszy n...

źródło: comment_GeUQr3a1XY4yycEH89YzChj59p5HCPqa.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz