Wpis z mikrobloga

@Dafcio: W sumie to pamiętam jak miałem swoją pierwszą Lumie 710, początkowo bardzo mi się podobała, ale potem brak funkcjonalności zmusił mnie do zmiany na Androida. W międzyczasie miałem jeszcze ajfona 3gs, w październiku wróciłem do MS i kupiłem 730. Telefon jak i sam system bardzo przypadł mi do gustu, jedyne czego brakowało mi w nim, to snapa i kilku gier, które dostępne są na iOS i na androidzie. Jednakże odezwało
@golagolagola: No ja Ci powiem, że bawiłem się "ajfonem" (tylko bawiłem więc nie jestem znawcą) to system może i lepszy od andka, ale za drogi. WP jednak daje mi to czego brakowało mi wcześniej - stabilności, mocnej baterii, i aplikacji których mogę nie znać ale nie są jakimś scamem czy wirusami. Bawię się i bawię tym WP poznaje go coraz lepiej i jeśli będzie działać tak dalej to zostaje fanem tego
@kaskaderMike: Czekam czekam, jako nowy użytkownik sam jestem ciekaw co na konferencji będzie. Chociaż stawiam, że 10 to będzie ewolucja nie rewolucja i jakoś wybitnie nam się nic nie zmieni. Chociaż kto tam to wie co zrobi Microsoft i spółka.
@kaskaderMike: No cóż, źle może się określiłem. Chodzi mi bardziej o to, że nie zobaczymy nic na miarę rewolucji a (mam nadzieję) ewolucję systemu w lepszą stronę bez jakiegoś powiewu świeżości. No, ale do konferencji jeszcze trochę zostało więc poczekamy zobaczymy.