Wpis z mikrobloga

Wszyscy tak chwalą prywatną służbę zdrowia, a ja się podzielę nieco odmiennym doświadczeniem.
Dzwonię umówić się na wizytę do lekarza specjalisty.

-Dzień dobry chciałabym się umówić na wizytę do doktora, w jakich dniach i godzinach przyjmuje doktor? Oraz jaka jest cena wizyty?
-Doktor przyjmuje w poniedziałki od godziny 15 do 19. Koszt wizyty to 150zł.
-Super, w takim razie chciałabym umówić się na godzinę 18
-Hahaha, ale pani myśli, że doktor będzie na panią czekał? Zapisy są PO-KO-LEI, 15.15 pasuje Pani?

....

I to nie pierwsza taka przychodnia prywatna gdzie spotykam się z zapisami po kolei, a nie na wybraną godzinę..
#truestory #prywatnasluzbazdrowia
  • 24
  • Odpowiedz
@biuna: w zyciu nie mialem takiego problemu :O btw- polecam abonament, placisz np. 90 miesiecznie i masz #!$%@? na wszystko, polecam. oczywiscie sa tez tansze jak i drozsze
  • Odpowiedz
@biuna: tylko ogarnij sobie abonament nie bezposrednio w klinice, np. w luxmedzie, medicoverze, czy gdziestam, bo zaplacisz za taki sam zakres ze 4 paki, a np. w pzu, czy czyms takim
  • Odpowiedz
@Viking: Wiem, wiem. W ogóle popytam w szkole w której pracuję czy może nie planują jakiegoś wprowadzenia pakietu dla firm dla pracowników.
  • Odpowiedz
  • 0
@biuna: A swoją drogą jakbyś była na miejscu lekarza i miała pacjentów do 15, to czekałabyś na jednego pacjenta do 18? Doktory tez ludzie, mają rodziny itp.
  • Odpowiedz
@franaa: No pewnie, że mają. Ale takie mówienie w takim przypadku, ze przyjmuje od 15 do 19, a jak się chcę zapisać na 18 to "haha, nie." to coś tu jest nie tak.:P
  • Odpowiedz
@prot0n: https://www.zdrowiedirect.pl tutaj jest calkiem spoko porownywarka cen i zakresow, ja z doswiadczenia znam wlasnie luxmed, medycyne rodzinna i medicover, najlepiej bylo moim zdaniem w lux medzie, ale to bylo dosc dawno, juz nie korzystam, pod koniec mojej przygody zaczela sie robic masowka
@franaa: a co to kogo obchodzi? jest w pracy z okreslonymi godzinami przyjec, wiec niech siedzi jak mam zyczenie przyjsc o 18
@MicNeo:
  • Odpowiedz
  • 0
@biuna: Nie no to rozumiem. Głupio bo głupio, ale pewnie nie mają ruchu. I tak bierze od wizyty, a jak ma zarejestrowanych 3 pacjentow to o 16 idzie do domu.
  • Odpowiedz
@franaa: a co to kogo obchodzi? jest w pracy z okreslonymi godzinami przyjec, wiec niech siedzi jak mam zyczenie przyjsc o 18


@Viking: Prawnie chyba powinien przyjmować w godzinach pracy, a nie po kolei, ale ja jestem zdania - moja firma = moje warunki, a jak ktoś nie chce -> niech idzie do konkurencji.
  • Odpowiedz
@biuna: może dlatego, że w PL medycyna nie jest prywatna w rynkowym tego słowa znaczeniu? Dopóki lekarze i przychodnie nie będą konkurowały, a na razie mają stały dopływ kasy z nfz, państwowo pozyskują sobie klientów bez reklamy, a w ostateczności jak stracą klientów w prywatnej praktyce przez złe usługi to mają gwarantowany stołek w państwowym szpitalu, to nie ma co oczekiwać, że będzie normalnie.
  • Odpowiedz
@wajdzik: i ja bym juz do takiej kliniki nie poszedl :) i spoko, masz racje, wolny rynek i te sprawy, ale to jest robienie #!$%@? z logiki, firme sie zaklada dla zysku, zysk to klient i to do klienta nalezy sie dostosowac a nie odwrotnie, bo mi sie nie chce siedziec w robocie. poza tym- co to za podejscie, ze informuje kogos, ze bede tu i tu w takich to
  • Odpowiedz