Wpis z mikrobloga

Na razie fabuła dodatku #swtor nie powala na kolana, a nawet już zaczęła mnie irytować postacią Therona (ale to chyba dobrze). Nadal to lepsze niż odklikany dodatek WoDa w #worldofwarcraft , gdzie było tyle porywających momentów co kg u @kamdz w martwym ciągu ( ͡ ͜ʖ ͡). Zmienione drzewko rozwoju też lekko #!$%@?ło, coraz mniej kombinacji. Mam nadzieję. że sytuacja się rozkręci i historia Revana będzie niezła - na razie mój Sith wylądował na Rishi; pic related
n.....n - Na razie fabuła dodatku #swtor nie powala na kolana, a nawet już zaczęła mn...

źródło: comment_x0FfS282Uytc8qMGSYlRKBnJZAUVVfcJ.jpg

Pobierz
  • 16
@nevarion:

Nadal to lepsze niż odklikany dodatek WoDa

Zastanówmy się dla czego... hmm... może dla tego, że MMO ma dawać rozrywkę w dużym gronie ludzi a nie wciągać rozmachem questowania?
SWTOR powinien być singleplayerem, daliby lepszą fabułę bez rozmyślania czy zadziała to w sieci a tak zrobili singla do którego wepchnęli kilka elementów MMO żeby trzepać hajs.
@Tasde: kilka elementow? ty lepiej napisz jakich elementow brakuje, bo chyba bierzesz sie za dyskusje bez ewidentnej znajomosci gry.
@Zielony34: Wrocilem wczoraj, z moja klasa postaci nie mialem wiekszych problemow, wystarczy 5 min by przeczytac te wszystkie pasywy i tyle.
@Tasde: tyle samo co w wowie, ni mniej ni wiecej. w swtorze nie ma systemu aren, a w wowie nie mozesz sie tluc swoimi statkami. Roznia sie jeszcze rozmiary bg (warzone) i raidów (OPS) i tyle. Tyle samo zobaczysz w swtorze F2P co w trialu wowa, czyli nic.
@nevarion: ale po co mam biegać i resetować drzewko, męcząc się przy tym z fabułą, bo mam postać za słabą na bossa? Gdybym chciał się bawić w metodę prób i błędów, to bym nie pisał.
Tyle samo zobaczysz w swtorze F2P co w trialu wowa, czyli nic


@nevarion: ee przecież trial wowa kończy się wraz z dobiciem do 20lvl (na 100 lvl), swtor F2P nie ma ograniczeń co do lvl, o czym Ty w ogóle mówisz?
@nevarion: no dobra, zobaczyłem sobie szczegółowe porównanie na oficjalnej stronie i rzeczywiście praktycznie wszystko wycięte jest tak, że kwestia nie sprowadza się do nie możności sprawdzenia wszystkiego, a frustracji z totalnie okrojonej gry - kurde nawet vendorzy są zablokowani w f2p xD