Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie drukarkę 11 stycznia po południu. Allegro. Pocztex48. Po 3 dniach otrzymuję e-maila, że wysyłka opóźni się o ok. 3 dni. Toteż może być jutro, może być we wtorek, bo w końcu Pocztex48.
Zamówiłem za pobraniem i się teraz zastanawiam czy ją odbierać, jeśli dojdzie, bo bujać, to my, a nie nas. **_**
Poczytałem komentarze, no i dostał ostatnio neutrala, że kurier 9 dni, a kontakt telefoniczny nie istnieje.
#zakupy #allegro #sprzedawcacwel
  • 11
@I_try_to_talk_to_you: @RidgeForrester: @sebobik: Mógł wysłać w piątek lub w sobotę. Napisanie maila, to 2 minuty, tylko czy firmie, uznającej się za poważną, nie przydałaby się nauczka?

http://allegro.pl/show_user.php?uid=5613090&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg

A tak BTW, co to Allegro, to ja nawet nie

Użytkownik od: 08.08.2006, 15:59:02

Ostatnio logował się: 01.01.1970, 01:00:00


Och, mam jeszcze jednego ciekawego maila od nich:

Drogi użytkowniku,


Dziękujemy za wybór naszej oferty i okazane nam zaufanie. Wszystkie informacje dotyczące realizacji
@I_try_to_talk_to_you: @RidgeForrester: @sebobik:

Dzień dobry,

transakcja

zostaje anulowana,

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

małgorzata.


Czyli nie wysłali i pewnie nawet nie zamierzali wysłać, bo im się skończyły, czy coś. Wypadałoby jebnąć negatywa, no ale w sumie jestem zadowolony, bo gdyby wysłali ekspresowo, ja bym przyjął, a później przypadkiem zobaczył, że nagle potaniały o 50 zł, to bym się #!$%@?ł. :]