Wpis z mikrobloga

@sobiecha56: nie, oni nie wysyłają twojego kuponu.
Zakładasz się z nimi, że padną takie a takie numery.
Jak padną to oni Ci płacą (albo i nie, nie wiem czy ktoś u nich kiedykolwiek wygrał).
Totolotek nie bierze w tym udziału.
  • Odpowiedz
  • 0
@pozmu: szukalem jakis opinii na forach ale nic nie ma. Dopiero wpadlem do nich na facebooka 'lottoland Polska' i zobaczylem 5 tysiecy polubien to chyba ludzie graja i wyplacaja im kwoty. A zreszta najpierw trzeba cos wygrac :p
  • Odpowiedz
@sobiecha56: małe nagrody na pewno wypłacają, z tego co się orientuję to niemiecka firma która działa też w uk, chodziło mi o większe wygrane, w @3grypl ZTCW kupujesz prawdziwy kupon, który jest fizycznie wysyłany w kolekturze
  • Odpowiedz
@pozmu: dokładnie to firma zarejestrowana na Gibraltarze. Info ze stopki:
" Strona Lottoland.pl jest zarządzana przez firmę Lottoland, która przekazuje zakłady zawarte przez gracza do firmy EU Lotto działającej jako bukmacher. Zawierając zakłady, Lottoland działa w imieniu gracza.
EU Lotto Ltd posiada licencję zezwalającą na działalnośc, wydaną przez Rząd Gibraltaru i uregulowaną prawnie przez Gibraltarskiego Komisarza ds. Hazardu. © 2015 Lottoland Limited - Office Suite C, "

A u nas
  • Odpowiedz
@3grypl: są zarejestrowani na Gibraltarze, bo to bukmacher a tamtejsze prawo jest przyjazne tego typu działalności i większość bukmacherów internetowych tam właśnie prowadzi działalność, nie jest to akurat żaden minus, mówiąc niemiecka mam na myśli, że zaczęli dzialać w Niemczech i chyba niemcy to prowadzą
  • Odpowiedz
Kilka razy puściłem los w lottoland myśląc że to internetowa strona lotto. Wygodna sprawa puszczać lotka nie ruszając się z domu, ale pojawił się pewien zgrzyt. Mianowicie pewnego razu wygrałem 24zł. Wcisnąłem wypłatę gotówki i pokazało się powiadomienie że pieniądze zostaną przelane w ciągu dwóch dni - i tyle te pieniądze widziałem. Straciłem w sumie 30zł więc nie majątek, zlikwidowałem konto i więcej już tam nie zawitam.
  • Odpowiedz
Szczerze to wole lottoland niż zwykłe lotto w sklepie. Tu przelewaja za kazdym razem kaske na konto jesli oczywiscie sie chce i nie ma z tym najwiekszego problemu. Co prawda najwieksza wygrana to 1300 zł ale wypłacili od razu na wskazane konto. POLECAM
  • Odpowiedz
nie polecam, to jacys oszusci
jak sie wygra cokolwiek, to utrudniają wyplate w taki sposób, ze nie dostaniesz nic
najpierw żadaja dowodu osobistego, w sumie pierwszy raz spotykam się, ze ktoś chce mój dowod osobisty, tyle razy oddawałam cos w sklepie internetowym i ani razu nie chcieli mojego dowodu, tylko zwracali pieniądze na karte, z której wyszly pieniądze, tak samo mogliby to robic, ale nie robią,
w sumie strach, bo co oni
  • Odpowiedz