Wpis z mikrobloga

@Patry45: kiedyś było 200 euro. Potem zwiększyli chyba do bez limitu, bo swego czasu miałem ponad 330 euro i nadal żadnych errorów nie było. Cro wczoraj jak streamował to miał steama doładowanego za 620$ ;)
  • Odpowiedz
@Lanc: jest limit, jakies 2 miesiace chcialem wystawic noz za 304 euro i nie moglem bo osiagnalbym limit w przypadku jego sprzedazy (nie pamietam ile mialem w wallecie, ale 100+ chyba)
  • Odpowiedz
@0x686578: to coś źle przetłumaczone. To, że jest limit na market to wiem i to jest właśnie 304 euro. Jak był limit 200 euro i miałem 199,98 to nie mogłem niczego wystawić (wtedy najtańsze skiny/skrzynki były powyżej 3 centów).
  • Odpowiedz
@Lanc: ale mi nie chodzi o limit na sprzedaz przedmiotu, nie moglem wystawic tego noza za 304 bo osiagnalbym limit ilosci kasy w wallecie gdyby sie sprzedal, zlego tlumaczenia raczej nie bylo bo mam steama po angielsku ( ͡º ͜ʖ͡º) musialem kupic klucze za kilkadziesiat euro zeby moc noz wystawic za ta maksymalna kwote
  • Odpowiedz
@0x686578: a sorry, nie doczytałem, że miałeś ponad 100 euro. No to ok. To nie ma bez limitu. Jak dla mnie to będzie limit w okolicach 500$, co w przeliczeniu na euro da jakieś właśnie 450-460 euro.
  • Odpowiedz