Wpis z mikrobloga

@jackie_daniels: Zgadza się! A "ujęło" mnie to, że ten plakat był obrobiony przez ptaki, a wisiał blisko właśnie likwidowanego muzeum Felliniego (notabene mieszczącego się w jego domu).
I tak weszliśmy :)
@les: o retyyy ja zupełnie inaczej patrzałam na to zdjęcie. Myślałam, że jest zrobione facetowi, który siedzi za brudną szybą. Przestraszyłam się, że robisz mi psikusa i wrzucasz obrobione czyjeś zdjęcie jako swoje. Nieźle mi się pomieszało :D
@les: Ktoś wstawi jakiś korzeń albo kamień na łące sfotografowany telefonem - 30 plusów. Tutaj są przynajmniej 2 naprawdę dobre zdjęcia - dwa razy pluśnięte. Mirko, dokąd zmierzasz?( ͡° ʖ̯ ͡°)
@les: Mam prawie identyczne zdjęcie jak 47.jpg (nie jestem jego fanką, ale jest ok) i uwielbiam zdjęcia z detalami budynków, takie jak 06.jpg. Zawsze z wszelkich podróży sporo takich ze sobą przywożę. Niby nic takiego, ścianka i napis, ale to wszystko jest takie proste, wszystko do siebie pasuje i można też odczytać coś więcej z takiej fotografii. Pierwsze zdjęcie mistrz, drugie też bardzo mi się podoba, jest prosto tak jak lubię,
@jackie_daniels: Dzięki za miłe słowa. Jakoś nie patrzyłem na te zdjęcia jak na coś, co może się podobać - to po prostu fotki wspominkowe z wycieczek. Co do 25.jpg, to "kadr ratunkowy" - nie lubię go, ale nie mogłem zostawić całej "ramy", bo różne śmieci tam były (nie pamiętam co dokładnie - pewnie jakaś głowa), a bez niej zdjęcie imho traci kontekst.
Pobierz les - @jackie_daniels: Dzięki za miłe słowa. Jakoś nie patrzyłem na te zdjęcia jak na...
źródło: comment_NQCCVf3nMYsZtgPrT11t7Db8TqGglihJ.jpg