Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: Szkoda mi kasy na top GPU - wyjdzie coś lepszego, starą sprzedaję i kupuję nową. Karty graficzne dość szybko się zmieniają. Mówisz o wężach akrylowych, od początku chciałem elastyczne - kwestia gustu - Ty byś wolał akryl, ja nie. 14k za cały sprzęt wliczając wszystkie peryferia. Przelicz jeśli chcesz, drugi raz nie mam zamiaru xD np. taka pierdoła jak chłodzenie wodne kosztuje 1.9k pln, fanatec 1.4k, mic 470 i się
@DragDay7:
Oczywiscie, rurki, kwestia gustu...
Co do karty graficznej to już naprawde o wiele lepiej bylo by tam zaladować 2x 970 niż pojedynczą, @Shewie ma taki build, do tego procesora i ramu to najwezszym gardlem okazuje sie 256bitowa szyna karty.

Z ciekawosci zerknalem na ekran...

1080p 27 cali? Letnia konstrukcja Asusa z starym podswietleniem TN

Skarpety? Really?
@AmonGoeth: Nie wejdzie mi SLI :D chcę jeszcze docelowo M.2 SSD od samsunga wstawić na slocie PCIe3 a tych mam tylko 2. Będzie 2GB/s. Tylko ten dysk jeszcze nie wyszedł, ale są plotki że do wakacji ma wyjść. W tej chwili na tej karcie graficznej żadna gra nie potrafi zagiąć, więc naprawdę nie widzę sensu brnąć w 980. Wierz mi kminiłem to dość długo ;) Co do monitora - 144Hz. te
@DragDay7: To z reklamy z Kevinem Spacey. #pdk
Co do SLI to jest tam miejsce tylko musisz ogarnąć temat z tym dyskiem z "stuleją". Ssadz je z tylu za backplate obudowy i zepnij je zip tie.

Odpal Crysis 3 na full HD ustawieniach wszystko na ultra to poczujesz zacinanie, to jedyna gra która potrafi szarpać w tym buildzie. Mam, grałem, wiem :/
@AmonGoeth: Płyta ma tylko 2 sloty PCIe3 na których dysk M2 osiągnie prędkość 2150MB/s :) na innych slotach (PCIe2) leci po 1600MB/s - wolę to niż SLI (miałem sli w poprzednich konfiguracjach). Co do Crysis'a 3 to jest przerost formy nad treścią. Wystarczy, że odpalę jakąkolwiek grę z downsamplingiem i mam 10 fps - to niczego nie osądza :) Mirek to w co gram płynie wyśmienicie i to jest najważniejsze :D