Wpis z mikrobloga

@JanuszProgramowania: Dwójką się nie bawiłem, ale za to miałem ostatnio w ręku N1. Myślałem, że to jakiś żart :D. Rysik to zbędny bajer który chodzi bardzo kiepsko. Nie ma porównania z N3. Może faktycznie N5 to będzie dopiero petarda w porównaniu do N3.

Co do obudowy to strasznie bajerancka, ale lepsze zadanie spełnia moja obudowa. Widzisz kto dzwoni bez podnoszenia klapki, możesz odebrać, zrobić zdjęcie bez podnoszenia klapki lub napisać
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: Wow nie wiedziałem, że jest takie coś jak aparat google. Fajna sprawa. W sumie mało funkcji do stockowego aparatu, ale ma coś czego nie miałem wcześniej - rozmycie soczewkowe. Rozmazuje tło za fotografowanym obiektem. Zdjęcie sferyczne wyszło takie samo, może nawet minimalnie gorsze niż na stocku.
  • Odpowiedz
@Codringher: Ja pewnie przesiądę się na N6, chyba że N5 wyjdzie z czymś mega rewolucyjnym, ale co oni mogą... jeszcze lepszy rysik, więcej GHz, 4GB RAMu i może rozdzielczość UHD gdzie i tak przy przesiadce z QHD przy 515 dpi nie zobaczy się różnicy... no ale czas pokaże, może dadzą IP67, ale i tak nie będzie to dla mnie kluczowy ficzer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: Fakt, za wiele póki co się nie wyciśnie. Mogą dochodzić coraz nowsze bajery których i tak w 70% w ogóle nie używam jak air gesture czy inne takie bzdety. Rozdzielczość mogą mnożyć ile chcą, ale przy N4 gdybym nie wiedział, że jest wyższa rozdziałka i nie przytknął oka to bym nie widział różnicy. A może nawet sobie wmówiłem, że widzę różnicę ;).

Hehe żadnych biedafonów nigdy więcej. Przed N3
  • Odpowiedz
@Codringher: co ciekawe, w N4 usunęli Air Gesture, mimo że da się je odblokować pewnym mykiem, i działa dobrze (w galerii) ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle, w N4 TW jest sporo odchudzone, i może dlatego N3 z Lolipopem (gdzie wg. obecnego wycieku otrzymał TW z N4) podgonił w UX ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do rozdziałki, w przypadku Note 4 mam
  • Odpowiedz
@szasznik: ło co tu się za gównoburza robi. 1gen LTE ma LTE jak wynika z nazwy hehe, 2gen LTE nie ma, ale niedługo wychodzi takowa wersja która ponoć będzie miała też większą baterię. O co jeszcze chodzi?

  • Odpowiedz