Wpis z mikrobloga

@Logan00: Nawet jakby nie miał to i tak już ujnia. Mam jako służbowy telefon 5" patelnie i to jest chyba jakiś #!$%@? żart, tak niepraktycznego smartfona dawno nie widziałem.
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: To Note 4 prawda? Ja mam note 3 i jest #!$%@? najlepszy na świecie. Ci co mówią, że za duży to dupa cicho, bo na mniejszy bym już nigdy nie wrócił.
Duża różnica między 3 i 4? Bawiłem się 4 w MM i oprócz lepszej rozdziałki (która naprawdę ciężko dostrzec przy takim ekranie) to nie zauważyłem żadnej różnicy. Note 3 po pół roku chodzi jak burza.
  • Odpowiedz
@Codringher: na Lolipopie będzie jeszcze lepiej, oglądałem filmiki N3@5.0 i N4@4.4.4 i praktycznie nie było różnic w UX ( ͡° ͜ʖ ͡°) różnic sprzętowo jednak trochę jest, choć porównania organoleptycznego nie mam, bo przesiadałem się z Note II, to na pewno na plus względem N3: metalowa ramka, jaśniejszy ekran, rysik dużo lepiej działa (porównywałem w MM, jest mniej wrażliwy na nacisk, ale to dobrze, bo trzeba
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: No niestety w N3 aparat pozostawia trochę do życzenia, ale nie narzekam. Co do ładowania to na ładowarce szerszej też mi ładuje lekko ponad godzinę od 5% do 100%. To jest naprawdę zajebiste rozwiązanie ten szerszy wtyk. Czasami jak użyję zwykłej to mnie pioruny ogniste, siarczyste cisną.
Największym bajerem w N3 jaki odkryłem to zdjęcia sferyczne. No #!$%@? magia!! Robiłem zdjęcia swojego biura. I jak robię wycinek kuli, to
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: Kupiłem E za 45 funtów - aparat ujowy - ale już się przyzwyczaiłem (wcześniej miałem jeszcze gorszy) - ale zdjęć nigdy dużo nie robiłem - i oprócz niedużej pamięci wewnętrznej (kupiłem 32gb samsunga za 10f - ale nie wszystko da się przenieść na SD) wszystko jest okej - działa bez zająknięcia się, żadnych ścin itp :)
  • Odpowiedz
@Codringher: no ja z tego samego założenia wychodziłem jak miałem N2 którego używałem 2 lata i był moim pierwszym smartfonem (w momencie premiery zakochałem się w tym urządzeniu, i uznałem że to pierwszy Smartfon z dużej litery). Jak wychodziło N3, no niby z 720p na 1080p różnica była, wizualnie też, ale jakoś mnie nie porwał wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wychodzę z założenia że co 2
JanuszProgramowania - @Codringher: no ja z tego samego założenia wychodziłem jak miał...
  • Odpowiedz