Wpis z mikrobloga

Czekałem na to długo. W ten sposób udowodnić można, że papierki to śmieci bo ludzie ich nie chcą i rynek pokazuje co ma wartość a co nie, to tylko kwestia czasu, #januszebiznesu też to kiedyś zrozumieją. Putin boi się Bitcoina mówi Bitcoin jest zły Rubel jest dobry a ludzie co robią ? Mądrzy ludzie a za nimi pójdą jak zwykle Janusze.
Jak myślicie ile czasu trzeba Rosjanom, żeby to zrozumieli i zaczęli
@fantastyczny_zigi: wow jestem w szoku zmieniasz ton (ʘʘ)

skąd te wnioski drogi Pawle.


Jesteś przeciwnikiem Bitcoin tak jak Putin.

Jedno mnie tylko zastanawia bo jeszcze cie nie rozgryzłem czy ty wiesz co to jest Bitcoin czy myślisz, że to piramida albo tylko waluta ?
@fantastyczny_zigi: patrzysz na to więc ze złej perspektywy i traktujesz Bitcoin tak samo jak każdą inną walutę co jest błędem. Nie będziemy tutaj sprawdzać swojej wiedzy na temat. Wydaje mi się, że o to chodzi jeżeli nie jesteś przeciwnikiem. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać. Do wszystkich ludzi mówię trzymajcie się od Bitcoin jak najdalej jeżeli tego nie ogarniacie a wtedy prawdopodobnie nie będzie takich skoków i będzie bardziej stabilnie.
Oj Pawle, zawsze w rozmowie traktujesz oponenta jako wroga i z góry zakładasz mu jego hipotetyczne błędy. Skąd wiesz jak patrzę na btc? Skąd wiesz że traktuje to jak każdą inną walutę? Nigdy z moich wcześniejszych postów tego nie wywnioskujesz więc proszę przestań zmyślać i pleść głupoty.
Widzę że dalsza dyskusja nie ma sensu...
Skąd wiesz jak patrzę na btc?


@fantastyczny_zigi: dobra jest, przebiegły jesteś muszę przyznać, zmieniłeś ton, próbujesz się teraz wybielić, nie mogę znaleźć twoich pierwszych wypowiedzi tutaj, więc prawdopodobnie je usunąłeś bo bym ci udowodnił jak patrzysz na BTC.
Walczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech walczą. My też walczymy. Nawet takie szaraczki, jak my, swoim dobrym słowem tworzymy podstawę. A na froncie niech walczą, niech krew się leje wśród tych, którzy poznali Bitcoina, gdy jego wartość była zerowa z tymi, którzy poznali Bitcoina, gdy jego wartość niebezpiecznie skoczyła (oczywiście tutaj mowa o przeciwnikach wysokiej rangi, nie o nowych inwestorach).
A powiem Wam, że to nie będzie łatwe,
@pawlo74:Perfidny scam to odwalili na cex.io zamykając bez uprzedzenia, na zeushash chodziaz ostrzezenie jest od dzisiaj, ze istnieje ryzyko zamkniecia, a na scrypcie moc jest tak tania, ze nawet sprzedajac w momencie zawieszenia wydobycia niewiele sie straci, a straty nadrobią wykopane btc ;)