Wpis z mikrobloga

Witam, dziś post z seri #pokazzakupy #aliexpress

Kupiłem z kumplem, po jednym dla siebie #powerbank #xiaomi 10400mAh. Zamówiona 15.12, przyszła 7.01 :)
Od razu wrażenia pozytywne, fajnie zrobiony powerbank, nie jest ciężki no i estetyczny. Po obudowie stwierdzam że będzie się szybko rysować ale nie zwracam na to uwagi - to ma ładować. Jeśli chodzi o koszty, zamknąłem się w 88 zł - także dla mnie rewelacja. Od razu zabrałem się za dwa testy, obiektywne, rzetelne i nikt mi tego postu nie sponsoruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Naładowałem do pełna powerbank i zacząłem testować z moim #motog #android z baterią 2070mAh. Test przeprowadzony był w warunkach domowych, w temp pokojowej. Telefon był powyłączany z wszystkich cudaczków (WiFi, GPS, transfer bla bla bla) oraz z wyczyszczonym RAMem. Do tego - nie korzystałem z telefonu podczas ładowania. Wyniki? Prawie 4 pełne ładowania. Dokładniej:
1: od 5% do 100% w 124 min,
2. od 8% do 100% w 124 min,
3. od 0% do 100% w 130 min,
4. od 10% do 89% w 111 min - i od tego momentu powerbank padł i nie był w stanie nic naładować. Jestem jak najbardziej zadowolony.

2. Ładowanie powerbanku, całkowicie padnięty, ładowany ładowarką do tableta Asus, 2A, na oryginalnym kablu do pełna naładował w 6h i 20 minut.

3. Mała ciekawostka, nie jest w stanie naładować Asusa TF300T, nie wiem czemu, tablet nie wykrywa ładowarki, na pewno nie jest to wina małego natężenia bo na wyjściu potrafi dać 2A ale raczej kabla/tabletu który jest zabezpieczony przed ładowaniem z "nieznanego źródła"

Ot taka mini #recenzja, dziękuje za przeczytanie ( )
xamil54 - Witam, dziś post z seri #pokazzakupy #aliexpress

Kupiłem z kumplem, po j...

źródło: comment_1tkgWGYGyfWrQCdrB9UY48en4z2shEsH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@TomdeX: może delikatnie ale nieważne - mam oryginał na 100%. Nawet jak 100 zł dam za taki powerbank to i tak byłbym zadowolony - bardzo dobre wykonanie + żadna typowa chińszczyzna która zjara mój telefon :P
  • Odpowiedz