Wpis z mikrobloga

#wipler dziś w Krakowie:
Do #knp wstąpiłem rok później niż mógłbym. Rozmawiałem w 2013 z Arturem Dziamborem o przejściu do KNP. Nie chcieli mnie przyjąć więc rozpocząłem projekt Polska Razem.
Później dowiedziałem się, że AD przedstawił na RG moją prośbę tak, że chcę wstąpić do KNP ale pod warunkiem, że zostanę prezesem. No i mnie nie przyjęli. Jakby nie to byłbym w KNP rok wcześniej.

#2zdrajcy #arturdziambor #dziambor #wbc #polityka
  • 44
  • Odpowiedz
@franekfm: #prawicarazemalenietymrazem xD Jak można być tak małą, stosunkowo nic nie znaczącą partią, i bić się o stołki- i to jawnie, na fejsbuku czy tam innych spotkaniach xDDDDD Mogli chociaż to załatwiać na zamkniętych spotkabniach, a nie wklejając sobie śmieszne obrazki i obrzucając publicznie pomyjami... Pisałem to już chwilę temu i napiszę jeszcze raz- mało kto w knp nadaje się do polityki, a jak już, to właśnie jako taki mierny pyskaty
  • Odpowiedz
@artur-dziambor: Poza tym, dodam jeszcze tylko, że już raz się do zwracałem z prośbą (wraz z przypomnieniem) o dodatnie do stosownych forów, żebym nie musiał wypisywać pewnych rzeczy na public, ale wielkie g… w tym temacie się stało. Pozdrawiam!

DW: @wkrk, taka sytuacja.
  • Odpowiedz
@franekfm: o stołki to może źle powiedziane, bo jeszcze żadnych nie mają XD bardziej o wyimaginowane, przyszłe stołki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy owak, takie rzeczy NIE MAJĄ PRAWA wyjść poza maluteńkie grono zaufanych osób. Takie coś jest niedopuszczalne w XXI, zwłaszcza, że nie trzeba być superszpiegiem, żeby wiedzieć, że w kanapie źle się dzieje...
  • Odpowiedz