Wpis z mikrobloga

Mam problem.

Kupiłem sobie to słynne csgo, ale wkurza mnie strasznie jedna rzecz. Nie wiem czym to jest spowodowane - lagiem? Mam ping max 60. Otóż czasami po/podczas wymiany ognia chowam się za rogiem i ginę dopiero wtedy, kiedy na 100% nie jestem na linii wzroku/ognia. Za często się to powtórzyło, żeby było przypadkiem. Podobnie przy full auto z odległości 1-2m. Celownik na pewno na korpusie delikwenta, ale w 90% przypadków to ja ginę pierwszy, a kolesiowi brakuje jednej kulki do tego, żebym to ja wyszedł zwycięsko. Frustruje to jak cholera... Są jakieś tajemne komendy na usprawnienie takich rzeczy? Czy tak po prostu jest a ja mam refleks jak stara baba?

Graficznie komputer na pewno daje radę.

Nie chcę wołać tysiąca ludzi, ale nie widzę lepszego tagu na pytanie.

Podczas pisania przypomniało mi się jeszcze jedno, dlaczego czasami kiedy obserwujemy kogoś jak gra, załóżmy strzeli i zabije, to widać to jakby strzelał kilka metrów obok?

#csgo #pytanie #januszecsgo
  • 11
  • Odpowiedz
@peszmerd: Ping 60 to pikuś, z tym problemu nie ma, chyba dam sobie wyjaśniłeś, że musisz potrenować refleks ;). Akurat ja mam przegrane 1200h w 1.6 i ciężko odnajduję się w csgo, kompletnie nie czuję broni, a zwłaszcza kałacha
  • Odpowiedz
@peszmerd:

ginę dopiero wtedy, kiedy na 100% nie jestem na linii wzroku/ognia

Koleś skanuje Ciebie przez ściany (naboje przechodzą przez niektóre typy osłon)

Podobnie przy full auto z odległości 1-2m. Celownik na pewno na korpusie delikwenta

celuj w głowę i nie full auto, tylko pestki (jak full auto to kontrolowane)

załóżmy strzeli i zabije, to widać to jakby strzelał kilka metrów obok?

Recoil
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: mam na myśli tutaj twarde osłony, twarde rogi. Jest to tak śmiesznie opóźnione, czuć to, zupełnie jak lag, no ale nie do końca

Z kasztana też mam pestkować? Mówię o full auto, bo przeciwnik robi dokładnie to samo, jemu wchodzi, mi nie.

@Recuvvva: może 1200h w 1.6 nie robiłem, ale też uważam, że bronie są zupełnie inne, mają bardzo dziwny rozrzut
  • Odpowiedz
Kontrola rozrzutu i perspektywy wyjścia zza rogów, podejrzewam tez że Cię,, skanowali'' czyli strzelali przez niektóre osłony. Obejrzyj sobie filmy na kanale TheWarOwl na yt, koleś robi naprawdę fajne poradniki
  • Odpowiedz