Wpis z mikrobloga

#pytanie #studbaza
Mirki, heheszki i reszta potrzebna wasza pomoc. Kończę właśnie pisać pracę inżynierską i tak jakoś powszechnie się przyjęło że na 3 stronie piszę się dedykacje, w której komuś tam się dziękuje. W sumie to nie mam komu podziękować, a tym którym już mam za co dziękować to wole to osobiście powiedzieć. Jakiś kreatywny pomysł jak zapełnić tą lukę i wpisać coś ciekawego, co jednocześnie nic nie będzie znaczyło ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@gress: słyszałam o takich cudach, ale na moim wydziale nikt na szczęście nie praktykował - jeśli uważasz, że np. promotorowi należą się szczególne podziękowania to należy to zrobić osobiście, a nie wklejając jakieś z dupy wynurzenia.
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć takie dedykacje na napisanych przez siebie ksiązakch czy zamieszczenie w rozprawie doktorskiej - ok, ale w inżynierkach/magisterkach troche mnie żenuje.

Zeby było na temat: cuda, które miałam okazję podziwiać:

Rodzicom
@smartone: Promotorowi i kobiecie z innego wydziału która pomogła mi w budowaniu zaplecza teoretycznego podziękowałem w kilku słowach na końcu pracy. A tu chcę wrzucić jakieś "nic", bo mam podobny pogląd do twojego :)