Wpis z mikrobloga

@ZbrodniarzWojenny: sam nie tnij, bo łatwo uszkodzić, bo komisach mają wycinarki które to robią "idealnie" (koszt takiej na allegro to jakieś 10-15 zł)
Taka wycinarka na 99% nie uszkodzi karty.

  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny: Ja biegałem przez 3 tygodnie to T-mobile żeby zarejestrowac numer i wymienić kartę. Jak masz numer zarejestrowany to wymienią w bodaj 2-3 dni. Jeśli nie... u mnie był koszmar, który po tych 3 tygodniach skończył się absurdem. Bo otrzymałem smsa od T-mobile, że mogą zarejestrować mi numeru telefonu bo nie wiedzą jaki numer telefonu zarejestrowac.
Tak, tę informację wysłali mi na numer wzięty z formularza rejestracji, bo z innego miejsca
  • Odpowiedz
Przedłużałem umowę w Play, wziąłem Lumie 735, wróciłem do domu i #!$%@?, miałem kartę micro-SIM a tu nano-SIM (choć pytałem wcześniej jaki jest format żeby nie latać potem to mówili że micro, micro). W każdym razie wróciłem się do salonu i wymienili mi w 5 minut bezpłatnie na nową nano-SIM, chcieli tylko dowód. Nie wiem czy to dlatego, że brałem nowy tel czy tak mają w standardzie jednak co ciekawe jak czekałem
  • Odpowiedz
Idź do pierwszego lepszego punktu, wytną Ci na wycinarce.. Samemu dużej nie wytniesz. Nie baw się w operatorów, bo raz płaci się więcej, dwa będziesz musiał kilka dni czekać na aktywacje nowej karty, a tak masz od ręki i od razu ci działą
  • Odpowiedz