Wpis z mikrobloga

jaki ten wośp zły jaki niedobry. jako hiper uświadomiony członek społeczeństwa gardzę wośpem, owsiakiem, życzę raka i makaronu z serem na obiad. nic tam że sama akcja uratowała nie jedno życie i naprawdę pomogła wielu ludziom kiedy ja w tym czasie siedziałem i tasowałem do fikołków, ale bez dźwięku bo mama usłyszy.

Nie chcecie brać udziału- proszę bardzo nikt was nie zmusza, tylko na #!$%@? się tak z tym obnosicie?
ooo jaki jestem przezajebisty wysram coś na wośp bo przecież kradną miliony i nie pomagają nikomu, za tego piątaka co mi mama dała żebym wrzucił do puszki po drodze do kościoła kupie sobie dwie tatry pils i wypiję w krzakach hehe, idę pod prąd moja własną ścieżką oświecenia, taki ze mnie buntownik

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KREM_Z_BROKUL: mógłby w wolnym czasie handlować zabytkowymi czajnikami na allegro i nie odprowadzać podatku, czy tam popełniać inne zbrodnie, według ciebie miałoby to jakiś wpływ na wośp? serio nie rozumiem, przecież gość robi coś dobrego, to nie, źle, to nienormalne i podejrzane że ktoś sam z siebie organizuje akcje, trzeba go #!$%@?ć bo tak
  • Odpowiedz
@KREM_Z_BROKUL: no widzisz tu się różnimy. jak dla mnie mógłby sobie codziennie organizować drużynowe bitwy na zgrywuski w trakcie śpiewania arii na cześć rządu czy kogokolwiek, póki zachowywałby zasady BHP po prostu miałbym to w dupie i nie zwracałbym uwagi.
piątaka do puszki na dobry cel raz do roku i tak mu wrzucę.
  • Odpowiedz
  • 0
@sajs: to jak coś wołaj MAAAREEEEK pod namiotem to wpadniemy z ekipa ;) a tak na serio to trzeba bedzie cos dogadac blizej terminu z innymi mirkami.

a żeby nie robić offtopu to dodam że #owsiakcwel bo sprzedawal czeczenom nasz polski uran!
  • Odpowiedz